Після подій у Казахстані українців мало би цікавити, скільки таких токаєвих є в українській владі – Олег Тягнибок

Останні події у Казахстані яскраво свідчать, що 30 років, які збігли після розвалу СССР – це не привід не проводити люстрацію. Очищення влади від кагебістів і комуністичної номенклатури робити ніколи не пізно. Тим паче, коли Путін-окупант має цілу фракцію в українському парламенті – ОПЗЖ.

Таку думку висловив у дописі на Фейсбуку Олег Тягнибок, лідер ВО “Свобода”.

Аналізуючи нинішні американсько-московські переговори на платформі «Стратегічного діалогу з безпеки» в Женеві, Тягнибок пише: “Очевидно, що саме до цієї події Путін шантажував Захід, підтягуючи війська до українського кордону, а також – затіяв казахську спецоперацію. Що в нього на меті?

Це зрозуміло. Відбудувати імперію – совєцький союз і повернути НАТО до кордонів 1997 року, як московити ультимативно заявили США після останніх переговорів Байдена з Путіним. При чому це стосується не лише України, Грузії чи Молдови. Це стосується всього постсовєцького простору. У тому числі – виведення військ НАТО із країн Балтії. Путін показує, що домовлятися про що-небудь на території колишнього Союзу можна лише з ним. І те, що він не бажає хоча б ім’я своєї шістки Токаєва («агента Кємєла») запам’ятати – чергове тому підтвердження. Путін демонструє своє імперське самодурство навіть публічно”.

Олег Тягнибок називає причини, чому вдалася ця спецоперація Кремля у Казахстані.

“Токаєв – кадровий совєцький дипломат. Навчався у Московському інституті міжнародних відносин МЗС СССР. До розвалу московської імперії 20 років працював винятково на дипломатичних посадах. А 1992-го московське керівництво направило його в Казахстан, де він швидко злетів по кар‘єрній драбині. Така була тоді тактика КҐБ – запускати агентів у владу в колишніх республіках і вести до керівної посади.

А місяць тому в Москві знайшли елітну нерухомість Токаєва. І виявили зв’язки з ФСБ. Тому і не дивно, чому він так оперативно звернуся по «братню допомогу» до Московії, яка цього тільки і чекала. Бо сценарій таки писався у Кремлі. От вам і вся розкладка. Тепер українців мало би цікавити, скільки таких токаєвих є в українській владі. Очевидно, що багато.

Ще у часи Януковича московська агентура очолила всі силові підрозділи (усі міністри-силовики були громадянами Московії) і цілеспрямовано знищила не тільки армію, розвідку й контррозвідку, а весь напрямок протидії Кремлю. І після Революції Гідності ця агентура нікуди не ділася. Вона й далі у владі. Вона вихолостила закон про люстрацію, викинувши свободівські правки до цього закону.

І врешті саму «Свободу» очорненням і фальсифікаціями не пустила у постмайданний парламент саме із цих причин. А нині кремлівська агентура блокує свободівський закон про кримінальну відповідальність за колабораціонізм та встановлення обов’язкової перевірки для всього вищого керівництва держави на детекторі брехні на предмет можливої співпраці з московськими спецслужбами”

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *