Інвалід-візочник не доїде до Києва. Самойлову відсторонили від “Євробачення”

Самойлову відсторонили від “Євробачення”. Служба безпеки України на 3 роки заборонила в’їзд до України Юлії Самойловій – учасниці від Росії на “Євробчення-2017”. 

“Служба безпеки України заборонила в’їзд на територію України громадянці Російської Федерації Юлії Самойловій терміном на три роки.

Рішення прийняте на підставі отриманих даних про порушення нею законодавства України”, – написала речниця СБУ Олена Гітлянська. Пізніше ця інформація зявилася і на офіційному сайті СБУ.

Покарали за “Світ спорту і добра”

Раніше СБУ повідомляла, що підготувала документи про заборону на в’їзд до країни Юлії Самойлової, однак остаточне рішення ще не прийняли.

Хоча Юлія Самойлова не входить до “чорного списку” діячів російської культури, яким заборонили в’їзд до України, однак влітку 2015 року брала участь у фестивалі “Світ спорту і добра”, який проводиться в анексованому Криму. Співачка це ніколи не приховувала, новину про свій виступ на концерті вона опублікувала у себе на сторінці Вконтаке.

У СБУ це трактують як порушення постанови Кабінету Міністрів України, згідно з якою всі іноземці мають отримати спеціальний дозвіл на в’їзд на територію анексованого півострова. До речі, ось список тих, з ким “незаконно” виступала Самойлова.

Нагадаємо, що Перший канал РФ у результаті внутрішнього відбору 12 березня назвав Юлію Самойлову представницею Росії на “Євробаченні-2017”. Як і в російському фіналі, на “Євробаченні” у Києві Самойлова збиралася виконати пісню “Flame Is Burning”.

27-річна дівчина є інвалідом 1-ї групи і з дитинства пересувається у візку. Слава прийшла до неї 2013-го, коли вона зайняла друге місце у конкурсі “Фактор А” і отримала премію Алли Пугачової “Золота зірка Алли”.

Європейська мовна спілка “розчарована”

Європейська мовна спілка, яка є організатором “Євробачення”, розчарована рішенням України. Про це йдеться у офіційній заяві організації.

“Ми маємо поважати місцеві закони країни, яка приймає, однак ми глибоко розчаровані таким рішенням, яке, на нашу думку, суперечить як духу Конкурсу, так і поняттю всеосяжності, яке лежить в основі його цінностей”, – йдеться у заяві.

Організатори запевнили, що продовжать переговори з Україною з цього питання, аби всі учасники 62-го Євробачення змогли виступити у Києві.

На Першому каналі РФ трагедії з рішення Києва робити не стали.

“У тому випадку, якщо Україна не допускає Юлію Самойлову до участі в “Євробаченні”, в наступному році, незалежно від місця проведення конкурсу, Росію представлятиме Юлія Самойлова”, – повідомили в прес-службі “першої кнопки” РосТБ.

Це підтвердили і в ВДТРК, яка ухвалюватиме рішення про делегата від Росії на пісенному конкурсі в наступному році.

Учасниця з Вірменії наступна?

Заборонити в’їзд до України через незаконне відвідування окупованого Криму можуть і учасниці пісенного конкурсу від Вірменії Арцвік Арутюнян. З п’яти років вона мешкала у Москві, однак торік повернулася на батьківщину.

Зараз СБУ перевіряє, чи відвідувала співачка Крим. Щоправда, жодних підтверджень цієї інформації знайти не вдалося. Якщо ж Арутюнян була на анексованому півострові, щодо неї винесуть окреме рішення. Загалом у СБУ планують перевірити всіх артистів – учасників “Євробачення” у Києві.

Арцвік Арутюнян має виступати з піснею Fly With Me.

Друге “Євробачення” у Києві

“Євробачення-2017” відбудеться у Києві. Дати півфіналів – 9 і 11 травня, фінал відбудеться 13 травня. Україну представлятиме рок-гурт O.Torvald з піснею Time. Гурт O.Torvald був заснований у Полтаві у 2005 році. До його складу входять фронтмен Женя Галич, гітарист Денис Мизюк, барабанщик Саша Солоха, бас-гітарист Микита Васильєв і DJ Polarnik.

У 2006-му хлопці переїхали до Києва і записали перший альбом під назвою O.Torvald. Після цього побачили світ ще чотири платівки.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *