Після нічного ресторану чиновник йде з посади. Що не так із кадрами Віталія Кличка

Олександр Никоряк був дрібним чиновником (нехай і на посаді керівника столичного департаменту) у владі. Не міністром, не главою відомства чи агенції. Але ж дозволив собі те, про що прості громадяни навіть не подумали б. Бо так влаштована ганебна система, де є поділ на “своїх” і “чужих”. Зрештою, і міністрам ніхто не дає індульгенції бути над правилами чи – над законом. Для Никоряка не існувало комендантської години. Подумаєш, дрібниця…

Саме такий факт зафіксували журналісти “Української правди”. Цитуємо:

“Чиновник Київської міської держадміністрації (КМДА) Олександр Никоряк, який опікується культурною спадщиною в столиці, разом зі столичним забудовником Артуром Мхітаряном відвідував ресторан “Біарриц” (Biarritz) у комендантську годину та повітряну тривогу (див. фото нижче). Никоряк їздив столицею з кортежем Мхітаряна.

Столичний чиновник покинув заклад о 2 годині ночі. О 3 ночі до ресторану під’їхали правоохоронці, але вони швидко поїхали, бо не було ні людей, ні шуму. Кличко пообіцяв, що змусить Никоряка звільнитись з посади”.

Після публічного розголосу міський голова Віталій Кличко підписав заяву про звільнення директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка.

Никоряка було призначено на цю посаду Кличком 7 вересня 2018 року.

Хто ж він, Никоряк? Нагадаємо: як розповідало видання “КиївВлада”, Никоряк є сином власника будівельної компанії “Містобуд” Дмитра Никоряка. Він виступав також як співак під псевдонімом Олександр Фортадо.

Цікаво, а якби про нічні походеньки Никоряка не розповіли журналісти чи полетів би він з посади? Певно, що ні. І ще цікаво, скільки ще чиновників різного калібру, які вмонтовані в систему впливових бізнесових груп чи політичних формувань, “трудяться” у Києві? За нашими даними, їх досить чимало. І у кожного із них є покровителі та патрони. До київського “корита” почали лізти блатні та “свої” за часів мера Олександра Омельченка. І пішло-поїхало… І в період правління Черновецького, і за каденції Олександра Попова загребуща публіка окупувала всі більш-менш керівні посади – від рекламного департаменту до гуманітарного. Профільна освіта – не обов’язкова. За кожним із них стояв свій “смотрящий”: прикривав, наставляв “на путь” (як більше вкрасти)… На жаль, Кличко не припинив цей потік блатних кадрів, щоправда серед них є і такі, хто дістався йому “у спадок”, і кого він потім навіть підвищив на посаді. Мріємо про чесну владу? І коли ж це станеться?

На цю тему: Короновані на владу і привілеї

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *