Новий поворот після “касетного” скандалу: заява фракції партії “Слуга народу”

Парламентська фракція політичної партії «Слуга Народу» зробила заяву щодо ситуації навколо записів, оприлюднених народним депутатом Гео Леросом, та пов’язаного з цим розслідування. Цитуємо:

“Наша політична сила йшла на дочасні парламентські вибори з тими самими намірами, що й Президент Володимир Зеленський, – побороти корупцію та брехню можновладців. Шлях до цього – нульова толерантність до будь-яких корупційних дій і неправди, з яких би кабінетів вона не виходила.

Тому ми як ніхто інший зацікавлені в об’єктивному розслідуванні всіх обставин ситуації навколо згаданих записів.

Ми закликаємо правоохоронні та антикорупційні органи України провести ретельне розслідування, яке має встановити, чи були факти корупції, а якщо були, то якої шкоди і які саме особи завдали державі. Слідство має також встановити, хто здійснював записи та які мотиви були в цих людей.

Ми заявляємо про неприпустимість будь-якого тиску під час слідства на учасників цієї ситуації з боку правоохоронних та антикорупційних органів, посадових осіб органів державної влади. Слідство має бути об’єктивним, неупередженим і повинне надати остаточні відповіді на питання, які сьогодні є у народних депутатів, громадськості та всього українського народу.

У разі встановлення факту корупційних діянь або інших злочинів всі винні мають бути покарані відповідно до закону, незалежно від звань, посад, родинних зв’язків та наближеності до влади”.

“Український репортер” нагадує, з чого почався скандал. На сторінці у Фейсбуку Гео Лерос 29 березня оприлюднив низку відеозаписів прихованою камерою. Видно, що чоловік, схожий на брата керівника ОПУ Андрія Єрмака – Дениса Єрмака, – з кимось розмовляє на різні конфіденційні теми.

Одна з них – про начебто  працевлаштування якихось людей на певні посади. Фігурують деякі суми і посади, зокрема, на Київській митниці, в Мінінфраструктури, Укрзалізниці та інших організціях.

Згодом Денис Єрмак, брат глави Офісу президента України Андрія Єрмака,  відповів на так званий компромат, який розмістив у Фейсбуку народний депутат від “Слуги народу” Гео Лерос.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *