Чиновник, який “злив” таємні документи, був відзначений на олімпіаді “За розум і талановитість”

Стало відомо, до кого із чиновників високого рівня має серйозні претензії Служба безпеки України. Йдеться про “злив” таємної інформації.

Його прізвище назвали ЗМІ. Також про це розповів у Фейсбуку колишній радник керівника ГУНП в Одеській області Руслан Форостяк.


Як повідомила СБУ,  “задокументовано протиправну діяльність високопосадовця одного із міністерств України, який незаконно передавав таємні документи. Правоохоронці встановили, що чиновник, державний службовець категорії «А», скопіював та переслав електронною поштою, поки що невстановленим особам, таємний документ. Він стосується комплексу заходів Міністерства оборони, прикордонних, правоохоронних та інших органів державної влади щодо захисту національних інтересів на півдні та сході України, у Чорному та Азовському морях і Керченській протоці.

Андрій Галущак.

Своїми діями чиновник завдав шкоди суверенітетові, територіальній цілісності, обороноздатності та державній безпеці України.

2 квітня проведено слідчі дії у робочому кабінеті та за місцем проживання держслужбовця. Правоохоронці вилучили мобільний телефон і електронний планшет, в яких виявлено переправлений таємний документ та інші службові документи з грифом «Для службового користування».

З біографії державного секретаря Міністерства інфраструктури України Андрія Галущака, яка розміщена на сайті відомства, читаємо, що він народився 19 січня 1974 року в Івано-Франківську.

Освіта і наукова діяльність Галущака:
у 1992 році здобув перемогу на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з правознавства та одержав спеціальний диплом «За розум і талановитість»;
у 1997 році з відзнакою здобув вищу юридичну освіту у Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника за спеціальністю «Правознавство».

Трудова діяльність:
1994 – 1997 – помічник начальника, головний юрисконсульт Управління освіти Івано-Франківської обласної державної адміністрації;
1998 – 2005 – завідувач юридичного відділу виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради;
2005 – 2006 – заступник директора юридичного департаменту НАК «Нафтогаз України»;
2006 – 2014 – радник голови правління ЗАТ «УКРГАЗ-ЕНЕРГО»;
2015 – 2016 – заступник начальника РФ «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»;
2016 – 2017 – директор інвестиційного департаменту ПАТ «Укрзалізниця».

З січня 2017 року – Державний секретар Міністерства інфраструктури України.
Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *