Надія Савченко не пройшла перевірку на детекторі брехні

У четвер, 5 квітня, позафракційного народного депутата Надію Савченко, яку суд відправив під варту до 20 травня, мали перевірити на детекторі брехні.

“5 квітня, о 10.00 Надію Савченко мають доставити до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз за адресою, Смоленська, 6 для проведення психофізіологічної експертизи із застосуванням поліграфа. Адвокати й досі не отримали матеріали провадження для ознайомлення, а тому не можуть ні проконтролювати, ні сформулювати питання для об`єктивного дослідження. Весь цей процес є політичним переслідуванням Надії Савченко за її діяльність як народного депутата, голови політичної партії, державника”, – повідомляла прес-служба Савченко.

Водночас пройти судово-психологічну експертизу на детекторі брехні так і не вдалося через процесуальні питання. Зокрема слідчий не надав стороні захисту матеріали справи. Адвокати просять справу в слідчих, останні мають три дні, щоб подумати. Потім стане можливий допит.

Нагадаємо, Героя України Надію Савченко звинувачують у тому, що вона “готувала теракти з метою повалення конституційного ладу і захоплення державної влади в Україні”.

22 березня Верховна Рада підтримала подання Генеральної прокуратури про притягнення Надії Савченко до кримінальної відповідальності, затримання та арешт. Генпрокурору Юрію Луценку вдалося переконати народних депутатів, що Савченко входила до групи заколотників, які планували з мінометів і гранатометів обстріляти будівлі в урядовому кварталі, одночасно влаштувати вибухи у сесійній залі Верховної Ради, розстріляти політиків, які будуть у парламенті, захопивши таким чином владу.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *