У Хорошковського забрали землі лісового фонду на Черкащині вартістю півтора мільярда

Прокуратура повернула у державну власність 65 га лісового масиву, які належали ексміністру фінансів та ексголові Служби безпеки України, Валерію Хорошковському.

Про це повідомили у пресслужбі Генерального прокурора України.

Як зазначається, у державну власність повернули 40 ділянок землі загальною площею у 65 га в межах Бобрицької сільської ради та Канівського району. Цю землю лісогосподарського призначення оцінюють в 1,5 мільярда гривень.

Читайте також: Генерал армії України Хорошковський має апартаменти в найдорожчому готелі в Еміратах і є резидентом (+відео)

Як зазначають, у прокуратурі встановили факт привласнення земель лісового фонду. Вони виділялися ряду осіб, а у 2005 році потрапили у власність родини топ-чиновника. Відтак перейшли з державної у приватну власність.

У прокуратурі вважали такі дії порушенням інтересів держави та подали до суду.

Після двох розглядів у верховному суді, та численних апеляцій, у 2022 році Канівський міськрайонний суд Черкаської області задовольнив позов прокуратури. Під час останньої апеляційної справи, суд вирішив не задовольняти апеляційну скаргу, відтак постанова суду вступає в законну дію.

Читайте також: Короновані на владу і привілеї

Як зазначають у генпрокуратурі, наступним кроком прокуратури стане виконання судового рішення – набуття земель у державну власність в особі Черкаської обласної державної адміністрації.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *