Генерал армії України Хорошковський має апартаменти в найдорожчому готелі в Еміратах і є резидентом (+відео)

Бізнесмен, мільйонер, генерал армії у відставці Валерій Хорошковський не афішує, чим конкретно допомагає українським воїнам захищати свою землю, чи перебуває він у воюючій країні, яка героїчно обороняє Бахмут, Авдіївку, Вугледар…. Мабуть, не хоче. Зате стало відомо, що генерал армії володіє апартаментами в одному з найдорожчих готелів міста Дубай (Емірати), мешкає там.

Про це йдеться у сенсаційному розслідуванні журналіста “Української правди” Михайла Ткача “Батальйон Дубай”. Хто ховається в Перській затоці”.

Репортери зафіксували прибуття Хорошковського на власному літаку в аеропорт міста Дубай (див.скриншт з відео)

Читайте також: До Олександрівської лікарні потрапив олігарх, генерал армії Валерій Хорошковський

Дещо про Валерія Хорошковського. Був першим віце-прем’єр-міністром України (2012 р.), міністром фінансів України (2012 р.), головою Служби безпеки України у 2010—2012 роках та головою Державної митної служби України у 2007—2009 роках. Доктор економічних наук (2003 р.), професор (2005 р.), генерал армії (2011 р.).

Читайте статтю Короновані на владу і привілеї

У 2011 році «Фокус» оцінив фінансовий стан Валерія Хорошковського в $ 430, 1 млн. (№ 42 в рейтингу 200 найбільш багатіїв України).

У 2010 році журнал «Кореспондент» оцінив капітал Хорошковського в $ 804 млн. (14-е місце в рейтингу «Золота сотня»).

У серпні 2011 року Хорошковському присвоєно військове звання генерал армії.

Це викликало гучний резонанс у суспільстві оскільки з повноцінною службою у силових структурах Хорошковський пов’язаний не був і офіцерських звань не мав.

Як розповідав “Український репортер” , у грудні 2019 року Хорошковському було вручено пістолет-кулемет “Heckler&Koch” (на світлині) «за визначні досягнення у зміцненні національної безпеки держави».

За даними журналістів, відповідний наказ підписав тодішній голова Служби зовнішньої розвідки України Валерій Євдокимов.

На цю тему:

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”