Конституційний Суд має якнайшвидше розглянути законопроекти про скасування депутатської недоторканності – Порошенко

Президент України Петро Порошенко закликав Конституційний Суд якнайшвидше розглянути законопроекти про скасування депутатського імунітету і дати висновок щодо них. Таку заяву він зробив під час відвідин 10-го мобільного прикордонного загону Держприкордонслужби у Бортничах на Київщині.

“Сподіваюся, що на наступній сесії Верховна Рада дасть 300 голосів за рішення щодо скасування депутатської недоторканності. Як і обіцяли, недоторканність в Україні буде ліквідована. Минулого року необмеженого імунітету ми позбавили суддів. Дуже розраховую, що і ті, хто найбільш активно рекламувався на темі недоторканності в ці дні, не поміняють своєї позиції, коли побачать, що це вже не піар, а нова реальність”, – заявив голова держави.

Водночас графік створення нового суду передбачає ухвалення закону “Про Антикорупційний суд” уже до кінця поточного року.

За словами Порошенка, реальний план організаторів мітингу в центрі Києва – дестабілізація ситуації в Україні.

“Ще напередодні були зірвані спроби мітингувальників придбати зброю. Для чого їм зброя? Щоб повторити події 31 серпня, коли 4 героїв-нацгвардійців віддали свої життя, коли була зірвана граната біля стін Верховної Ради. СБУ і Нацполіцією були знайдені схованки, склади як заготовленої зброї, так і вибухівки… Вони (протестувальники. – Ред.) постійно провокували правоохоронців, бо їм потрібні були не реформи, не зміни – їм потрібна була кров.

Але правоохоронці мають забезпечити, щоб жодна крапля крові не пролилася. Правоохоронці з честю виконали поставлене завдання. І як злочинці не намагалися спровокувати – били нацгвардійців, поліцейських, нападали на депутатів – їм не вдалося порушити мого завдання не допустити кровопролиття”, – заявив Президент.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.