“Є довідка про ознаки вбивства В’ячеслава Чорновола”, – Сергій Горбатюк

Заява колишнього заступника Генерального прокурора Миколи Голомші про те, що В’ячеслава Чорновола після підлаштованої аварії злочинці добивали кастетом викликала потужний резонанс в суспільстві.

На цю тему відгукнулися й фахівці слідства. Зокрема, ексначальник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк в коментарі журналістам “Радіо Свобода” сказав, що, на його думку, у цій справі ставити крапку зарано.

Цитуємо:

«Голомша мав би добитися розслідування, коли був на посаді заступника генпрокурора. Є питання: наскільки, дійсно, це відповідає істині. Є довідка про ознаки вбивства Чорновола, я її колись знайшов у кабінеті заступника генпрокурора, де працював.

Треба піднімати матеріали справи, бо наприклад, судмедексперт не писав, що безпосередньо від кастету.

Він міг бачити якісь ознаки травмування, нехарактерні для тієї травми, що дозволяло би висувати таку версію. Гадаю, що на пустому місці Голомша цього би не казав.

Але якщо він сказав «А», то має сказати і «Б», тобто пояснити, на чому ґрунтуються такі заяви. Як би матеріали справи відповідали такій заяві, то могло би бути і подальше розслідування. Остаточні відповіді не отримані і треба розслідувати, тут усі нюанси важливі».

В Офісі генпрокурора повідомили, що розслідування кримінального провадження за фактом ДТП, у якій загинув Чорновіл, триває, його ведуть слідчі Головного слідчого управління Нацполіції України. Зокрема, перевіряють версію умисного вбивства.

На цю тему:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *