Вандала, який спаплюжив Меморіал Героям Небесної Сотні, побили під стінами Лук’янівського СІЗО (+відео)

Вандала, який  5 жовтня спаплюжив Меморіал Героям Небесної Сотні у центрі Києва, жорстоко побили під стінами Лук’янівського СІЗО. Про це повідомив комбат “Торнадо” Руслан Абальмаз.

“Наши слова не расходятся с делами, ниже на фото вандал, который разбил 5 октября 2017 года. Мемориал Небесной Сотни, и за это получил всего 4 месяца. Если нас кто то не услышал, или кто то забыл о пролитой крови, мы говорим война продолжается”, – написав Абальмаз у Фейсбуку. Пізніше цей допис був видалений, однак і він, і фото миттєво розлетілися по Інтернету.

Столична поліція мусила визнати, що нічого про це не знає, потерпілий не звертався до них заявою.

Нагадаємо, злодія, який спаплюжив монумент героям, які загинули під час Революції Гідності, затримали майже одразу. Ним виявився Юрій Чеканов, який має паспорт громадянина України з реєстрацією в місті Алчевськ на Луганщині, а фактично проживає в окупованому Севастополі

Наприкінці листопада Печерський райсуд Києва Києва засудив його до чотирьох місяців арешту. Суд кваліфікував дії вандала як “злісне хуліганство”, але взяв до уваги його “щире каяття”.

У вироку суду зазначається, що “своїми діями Чеканов завдав моральної шкоди та матеріальних збитків близьким родичам загиблих та членам їх сімей і створив громадський резонанс“.

https://www.youtube.com/watch?v=3pwUY-3WVEo

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.