Станіслава Єжова арештували. Перекладач Гройсмана заперечує свою провину

Тримання під вартою терміном 60 днів без можливості внесення застави. Такий запобіжний захід Шевченківський районний суд Києва обрав Станіславу Єжову – заступнику керівника протоколу прем’єр-міністра (помічник і особистий перекладач) Володимира Гройсмана. Справу розглядав слідчий суддя Віталій Циткіч.

Стаття 111 Кримінального кодексу України (“державна зрада”) передбачає лише арешт. Якщо провину Єжова доведуть, він може сісти на строк від 12 до 15 років. Адвокат Володимир Шпирук наполягає, що його підзахисний провину не визнає.

Досудове слідство у цій справі триватиме до 17 лютого. Зокрема, правоохоронці вивчатимуть матеріали,  вилучені у Єжова під час обшуків.

Сам Станіслав Єжов з пресою спілкуватися відмовляється. На судове засідання також прийшла дружина перекладача, нагадаємо, громадянка Росії.

На засіданні Єжов відмовився називати свою адресу в присутності камер. Прокурори Шевченко та Кринін подали клопотання про закритість засідання, оскільки судовий процес “може призвести до розголошення таємниці”. Адвокат не заперечував, тож журналістів попросили піти із зали.

Більше про шпигунський скандал в українському Кабміні читайте тут

“Єжовщина” в Україні. Що відомо про агента ФСБ, який визирав з-за плеча Гройсмана(+відео)

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *