“Єжовщина” в Україні. Що відомо про агента ФСБ, який визирав з-за плеча Гройсмана(+відео)

Служба безпеки України знайшла в українському уряді російського агента. Ним виявився Станіслав Єжов – заступник керівника протоколу прем’єр-міністра (помічник і особистий перекладач) Володимира Гройсмана. Напередодні співробітники СБУ затримали “агента ФСБ” Єжова прямо на робочому місці в будинку уряду й одягли на нього кайданки.

“Чиновник був завербований російськими спецслужбами під час довготривалого закордонного відрядження. Оперативники СБ України задокументували, що посадовець за завданням російських кураторів збирав за допомогою спеціального обладнання інформацію про діяльність урядових структур. Отримані дані зловмисник передавав кураторам через електронні канали зв’язку”, – повідомляє СБУ.

Він зливав Росії дані про зарубіжні поїздки і переговори прем’єра Гройсмана.

Єжова судитимуть за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (“державна зрада”), яка передбачає від 12 до 15 років тюрми.

Після затримання свого особистого перекладача Гройсман подякував українським правоохоронцям за “професіоналізм і пильність”.

Раніше Єжов працював в Адміністрації Президента України і в посольстві України в США. Саме у Вашингтоні Єжова начебто й завербували. Представник Кабміну у Верховній Раді Вадим Денисенко повідомив, що СБУ давно стежила за Єжовим. Його робота останнім часом була під ковпаком, голові уряду повідомили, що його помічника розробляють.

Єжов супроводжував прем’єр-міністра Гройсмана на всіх міжнародних зустрічах і у всіх закордонних поїздках. Скоріше за все, він брав участь у закритих переговорах не для преси, де звучала таємна і цікава для ворога інформація. На сайті Кабміну можна знайти десятки фотографій, де російський агент визирає з-за плеча голови уряду на переговорах зі світовими лідерами.

Це кидає тінь на голову уряду, адже робить його безпорадною жертвою ФСБ, якого “врятували” контррозвідники зі СБУ, підконтрольного президенту Порошенку.

Як уже писав “Український репортер“, дружина заступника керівника протоколу прем’єр-міністра Станіслава Єжова є громадянкою Росії і зберігає гроші в “Сбербанку” РФ.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *