Очільницю Державної аудиторської служби звинуватили у незаконному збагаченні

Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро повідомили про підозру голові Державної аудиторської служби Лідії Гавриловій. Їй закидають незаконне збагачення  на суму 10 мільйонів гривень і декларування недостовірних даних. 

За даними слідства, Гаврилова впродовж 2015-2017 років отримала у власність активи, джерело походження яких викликає сумніви і запитання. Звідки взялося це майно – не підтверджено жодними доказами, його вартість значно перевищує законні доходи чиновниці.

Зокрема, йдеться про 4-кімнатну квартиру в Києві, 2 паркомісця в Києві, Toyota Land Cruiser 200 2016 року випуску, коштовні меблі, техніку, золоті зливки та готівку — на $112,8 тис. і 8,5 тис. євро, які знайшли та вилучили детективи НАБУ під час обшуку квартири за місцем проживання Гаврилової.

Крім того, вона внесла завідомо недостовірні відомості до щорічних е-декларацій за 2015 (понад 2,86 млн грн) та 2016 роки (понад 4,67 млн грн).

Зокрема, чиновниця вказала недостовірну вартість своєї 4-кімнатної квартири у Києві – 1,06 млн грн замість фактичних 2,74 млн грн. “Забула” вказати позашляховик і паркомісця, власником яких є її екс-чоловік.

Слідство вважає, що Гаврилова умисно приховує своє майно та статки.

Очільницю Державної аудиторської служби звинуватили у незаконному збагаченні

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *