Етику поведінки в суді обговорять на великому форумі

Рада суддів України пропонує Раді прокурорів та Національній асоціації адвокатів разом обговорити важливі питання щодо ухвалення спільних етичних правил учасників судового процесу.

“Дотримання конституційного принципу рівності усіх учасників судового процесу перед судом і законом – важливий крок до становлення більш ефективної, підзвітної та прозорої судової гілки влади”, – наголошує голова Ради суддів України Олег Ткачук.

Як вищий орган суддівського самоврядування, який забезпечує виконання рішень з’їзду суддів України, Рада суддів України має вживати заходів задля забезпечення нормальної діяльності судів і суддів, утвердження незалежності та авторитету суду. З розумінням того, що в Україні всі гілки влади мають працювати спільно задля утвердження верховенства права, Рада суддів України пропонує Раді прокурорів України, Національній асоціації адвокатів України, асоціаціям, спілкам та іншим представницьким органам адвокатської спільноти, Уповноваженому у справах Європейського суду з прав людини провести 21 вересня 2018 року спільне засідання.

Є потреба обговорити нагальні питання між органами, що здійснюють представництво інтересів держави в суді та особи в суді і ухвалюють рішення з метою захисту прав і свобод, а також підготувати спільні етичні правили тих учасників, діяльність яких регламентується розділом VIII (“Правосуддя”) Конституції України.

Про це інформує Рада суддів України.

На цю тему також читайте:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *