З’їзд суддів обрав трьох членів Вищої ради правосуддя на чотири роки

До Вищої ради правосуддя увійшли: Сергій Болотін – суддя Хмельницького апеляційного суду, Віталій Саліхов – суддя Київського апеляційного суду, Валерій Суховий – суддя касаційного господарського суду у складі Верховного суду.

Ще двох кандидатів: Олександра Панасюка та Інну Плахтій лічильна комісія рекомендувала внести до бюлетенів для повторного таємного голосування у другому турі. Цю пропозицію підтримав з’їзд.

До бюлетенів для голосування за членів Вищої ради правосуддя було внесено 26 кандидатів.

Вісім претендентів на обрання XVIІІ з’їздом суддів України до Вищої ради правосуддя зняли свої кандидатури з розгляду делегатами, а саме – Наталія Деркач, Олександр Бойко, Тетяна Денисюк, Віктор Данко, Андрій Рябішин, Олена Журавська, Петро Паламар та Ігор Проскурняк.

ХVІІІ з’їзд суддів України проходить у Києві у “Президент Готелі” і триватиме упродовж 9-11 березня.

На обговорення з’їзду винесені питання про обрання членів Вищої ради правосуддя, про обрання Ради суддів України (РСУ), про призначення судді Конституційного Суду України.

Окрім того, планується заслухати звіт РСУ про виконання завдань органів суддівського самоврядування щодо забезпечення незалежності судів і суддів, стан організаційного та фінансового забезпечення діяльності судів та інформацію голови Державної судової адміністрації про її діяльність, зокрема щодо організаційного, фінансового та матеріально-технічного забезпечення діяльності органів судової влади.

Укрінформ.

На цю тему:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *