“Бурштиновий нардеп” Розенблат зустрічатиме Новий рік у електронному браслеті (+відео)

Солом’янський райсуд Києва дозволив народному депутату Бориславу Розенблату відлучатися з Києва та Житомира (без дозволу слідчого (детектива), прокурора або суду) і вільно пересуватися Україною. Водночас він і надалі – до 11 лютого – продоважить носити електронний браслет стеження.

Нагадаємо, 7 липня Регламентний комітет Верховної Ради підтримав подання Генпрокуратури на зняття недоторканності з народного депутата Борислава Розенблата. Його, а також нардепа з фракції “Народний фронт” Максима Полякова звинувачують у тому, що вони вимагали хабара від іноземної компанії за видобуток бурштину в Україні та лобіювання законопроектів, які стосуються видобутку “сонячного каменю”.

10 липня фракція “Блоку Петра Порошенка” виключила Розенблата зі свого складу. 11 липня Верховна Рада дала згоду на зняття з Розенблата депутатського імунітету, але не дозволила затримання і арешт. 13 липня “бурштиновим нардепам” оголоcили підозри.

У липні Солом’янський райсуд Києва обрав Бориславу Розенблату запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 7 мільйонів гривень. Його також зобов’язали носити електронний браслет, не відлучатися з Києва і Житомира без дозволу слідчого, здати свої паспорти й не спілкуватися з підозрюваними та свідками у справі про бурштин. У жовтні цей запобіжний захід продовжили. Як свідчить е-декларація політика за 2016 рік, у нього є $1,72 млн готівкою.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *