«Авто Євро Сила»: народний протест біля Ради. Коментарі (+фото, відео)

Кореспонденти “Українського репортера” на площі Конституції, біля парламенту розпитали учасників акції протесту про настрої, про їхнє ставлення до митної політики держави, про те, що очікують від своєї боротьби за справедливість.

Олександр Лобода, місто Ромни:

Ми боремося за те, щоб і ви, і ми, і всі у цій державі їздили на доступних, нормальних, комфортних автомобілях, за доступні гроші. З реєстраційними номерами, які повністю відповідають стандартам нашої держави — з українськими номерами. Когось це авто годує, хтось просто хоче комфортно їздити, хтось у бізнесі авто використовує… У нас просте гасло – “Доступне авто кожному українцю!”.Артем Семишкур, перший заступник керівника обласної організації “Авто Євро Сила”, Суми:

Повністю підтримую цю акцію протесту. Ми вимагаємо доступного розмитнення для всіх громадян України. У нас вже дуже багато автомобілів, які давним-давно потрібно утилізувати і обновити автопарк. А щодо вітчизняного автовиробництва, то його і не було, хіба що на заводі прикручували колеса.

Так, була “Таврія”, але ж її не можна вважати автомобілем, бо це – “коляска”. Такі автомобілі в ХХІ столітті треба вже безкоштовно роздавати, а не брати за розмитнення чотири вартості автомобіля. Що голова парламентського комітету Ніна Южаніна пропонує? Наприклад, мені, за моє авто Ауді 1998 року об’ємом 1,8 треба заплатити 1700 євро. І це тільки акциз. Плюс 20 відсотків ПДВ, 10 відсотків мита, тобто це непідйомна сума. Отож, за машину, яку я купив за тисячу євро, мені доведеться віддати 2700 євро. Це ж неадекватна ціна.

Чому у нас акциз нараховується у євро, а не у гривнях? Адже ми живемо в Україні. Южаніна хоче ввести мито – 50 і 70 євро, але ж нехай він буде 50 і 70 гривень. Тоді це буде справедлива ціна для всіх українців. І тоді на 20 відсотків ПДВ і на 10 відсотків мита ми погодимося.

А загалом ми всі тут стоїмо за просту, народну справу, від якої усім буде добре. Ми разом зможемо зараз зламати ці, навязані українцям, умови і покращити якість життя. Моя особиста мета сьогодні — показати, що ми – сила, і що ніякі каральні засоби не пройдуть.

Фото “Українського репортера”

Відео:

https://youtu.be/WmOSeUok7Vo

На цю тему читайте також

Верховна Рада підтримала зниження акцизів на авто – поки що в першому читанні

Володимир Гройсман про єврономери: репресій не буде, але поводьтеся цивілізовано

“Авто Євро Сила” заблокувала урядовий квартал (+відео)

Нехай чиновники пересідають на авто з євробляхами! Що пишуть у соцмережах

Розмитнення для мажорів. Нам знову пропонують півзаходи (+відео)

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *