Мешканці Гостомеля хочуть створити петицію, щоб замінили керівника адміністрації

На території Гостомельської громади комендантську годину продовжено до шостої ранку 14 квітня.

Як повідомив керівник Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк, «тимчасові обмеження необхідні для того, щоб фахівці мали змогу деблокувати об’єкти інфраструктури та зробити їх безпечними для повернення людей».

В період дії комендантської години категорично забороняється перебувати на вулицях та в інших громадських місцях, пересуватися транспортом та пішки.

Тим не менш, багатьох гостомельчан хвилють дуже нагальні, злободенні питання. Про це вони пишуть в соцмережах, звертають увагу обласної та центральної влади на критичну ситуацію в Гостомелі, просять негайно втрутитися, не залишати людей напризволяще.

Зокрема, Євгеній Кудрявцев написав у Фейсбуці, що гостомельчани повинні терміново “направити колективну скаргу на бездіяльність місцевої влади”. Це нобхідно для того, щоб забезпечити збереження  майна.

“Мало того, що наші будинки розтрощили, так ще мародери останнє винесуть, поки нас до домівок допустять. Потім ніхто нічого не відшкодує. Після 14-го квітня можна буде тільки на голі стіни дивитися. Потім будуть казати, що все орки винесли… Вже є приклади, коли зараз знаходять викрадені машини з Ірпеня на західній Україні…”.

Читайте матеріал: “Хто ви, Тарас Думенко, і з ким ви? Глава Гостомельської селищної військової адміністрації має публічно висловитися щодо своїх зв’язків”

Євгеній Кудрявцев загострює увагу на ще одній важливій проблемі:

“Ми зараз повинні обрати того, кому довіряємо, гідну людину, яка буде нашим представником саме від нас (доки не буде офіційних виборів), яка реально захищатиме інтереси Гостомельської громади, а не політичні ідеології. Я думаю, такі люди є, це ж вони реально допомагали мешканцям в лиху годину, ризикуючи життям… Давайте діяти негайно!”

Раніше “Український репортер” у статті “В Гостомелі люди вийшли зі своїх укриттів і не можуть оговтатися від пережитого. Їм потрібна негайна допомога” розповідав, що тамтешні мешканці, які пережили жахіття рашистської окупації, нині потребують в тому числі й спілкування, важливої інформації про те, що відбувається довкруж, Вони чекають, коли нарешті з’явиться компетентна інформація від селищної військової адміністрації, як діяти, на що сподіватися, яких рекомендацій дотримуватися, коли буде покінчено з бандами мародерів…

І коли розпочнеться налагодження нормальної життєдіяльності селища, а відтак люди відчують, що в Гостомелі є українська влада, що Гостомель – це не якась там “сіра зона”. Як довго ще чекати такої необхідної інформації (а також  практичних і реальних дій) від місцевої влади?

Наводимо найбільш характерні коментарі із Фейсбуку:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”