Лігво зрадника Медведчука: що побачили журналісти в палаці кума Путіна (+фото)

Кум Путіна зрадник Віктор Медведчук втік з України, але тут залишився його розкішний маєток на околиці Києва, поблизу Пущі-Водиці. Українські патріоти взяли палац під тимчасовий контроль, пояснивши свої дії – аби мародери не розікрали речі та коштовності. Вони чекають на правоохоронців, щоб ті описали та заарештували майно.

В палаці Медведчука побували журналісти «Слідства.Інфо» і розповіли усім, що побачили у лігві цього лютого ворога України. Автор матеріалу – Дмитро Реплянчук.

Раніше ЗМІ вже писали про те, що Медведчук розпочав реконструкцію цього будику.

Сьогодні ж, репортери побачили, що ремонтні роботи не було закінчено.

“Масштаб палацу вражає. Там мало бути більше сотні окремих приміщень: зали, кухні, спальні та вітальні. Сам будинок має площу більше двох тисяч квадратних метрів… На території палацу Медведчука є ще кілька будинків. Біля озера розташований будиночок у японському стилі, з іншого боку — інший, схожий на мисливський”.

“Поки у палаці тривала реконструкція, багато цінних речей та предметів розкоші Медведчуки заховали у картонні коробки і перенесли до господарських приміщень. Петро знаходить серед сотень ключів той, що пасує, і відчиняє двері.

Такої кількості дорогих речей на один квадратний метр ми ще не бачили! Кімнати заставлені вщент картинами, іконами, гобеленами та статуетками. Більшість із них просто лежать одна на одній. Поміж картин поставили гральний автомат Admiral XXXL.

Далі заходимо у «шубосховище» — це окрема кімната, де зберігаються хутряні речі дружини кума Путіна. Ми нарахували кілька десятків шуб та інших елементів гардеробу. На поличках стоять голови манекенів із хутряними шапками на них.

Збоку в коридорі стоять великі коробки, всередині — менші коробки помаранчевого кольору з логотипом Hermes Paris. Це розкішні тарілки та сервізи, які коштують сотні, а іноді й тисячі євро за одиницю. Приміром, одна ця невелика тарілка із зображенням леопарда коштує 11 тисяч гривень. Посуду цієї елітної марки у коробках — десятки чи сотні штук…”

Судячи з усього ця мерзота – Медведчук – сподівався ще довго жити в Україні, можливо, тішив себе думкою, що кум Путін зробит його “гауляйтером” всіє України. Не судилося, дав драпака. Тікав миттю. Прихопити все це добро із собою вже не мав змоги (як і Янукович).

У підвалі “Медведчуки зберігали валізи Louis Vuitton та інші дороговартісні предмети. З-під чорного сміттєвого пакету видно валізу, яка зовні нагадує модель Louis Vuitton Alzer-80. На офіційному сайті вона коштує близько 400 тисяч гривень.
Поряд із кришталевою люстрою, оцінити вартість якої нам не під силу, стоїть кулемет «Максим». Із напису дізнаємося, що кулемет Медведчуку подарували його охоронці та водії у 2004 році на честь 50-річчя”.

Журналісти «Слідства.Інфо» і сподіваються, що палац, як і все майно, буде примусове вилучено, а кошти направлять на благо України.

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”