#Зрадаvs#Перемога. Журналістка Галина Плачинда презентувала нову книгу

Таку назву має книга знаної та принципової журналістки Галини Плачинди. 10 жовтня пані Галина презентувала цю роботу в Бібліотеці Музею Майдану.

Про що у книзі? «Це діалоги з видатними політичними та релігійними діячами країни, знаковими митцями, відомими письменниками й журналістами… Розмови з людьми, яких беззаперечно можна охарактеризувати як совість нації – правдивий зріз постмайданної України, глибинний аналіз того, що відбулося з країною за ці п’ять років, і водночас, дороговказ для думаючих та небайдужих», – читаємо в анотації.

Серед героїв книги – Любомир Гузар, Семен Глузман, Богдан Гаврилишин, Мирослав Попович, Іван Дзюба, інші відомі особистості. Свої інтерв’ю авторка записувала упродовж трьох років – над журналістським проектом під умовною назвою «Совість нації» вона працювала з 2015-го до 2018-го.

Це – робота високого гатунку, вельми принципова, що важливо. Пані Галина каже, що «всі розмови пропускала крізь себе…» А до бесід вона запрошувала тих людей, «які мають розкіш говорити правду». «Це були важкі розмови, після яких я почувалася виснаженою…».

Цю творчу (ювелірну) роботу варто, мабуть, порівняти з таким собі «гарячим цехом»… у журналістиці.
Очевидно, це – авторська журналістика, яку й сповідує пані Галина. Правдива, незалежна, особлива, яка вимагає від співрозмовників абсолютної відвертості та об’єктивності…

Бо класична журналістика в Україні… померла, потонула в болоті примітивізму. Лакейське, підлабузницьке, замовне, поверхове слово аж ніяк не може служити певним інформаційним орієнтиром. Зрештою, деградація суспільства не могла не зачепити й журналістику.

Своїми враженнями про книгу #Зрадаvs#Перемога поділилися знані суспільно-політичні діячі: колишній заступник голови СБУ, генерал-лейтенант Олександр Скіпальський, екс-депутат Юрій Михальчишин.

Приємно, що після завершення творчого спілкування з читачами Галина Плачинда подарувала кожному свою нову книгу.

Леонід ФРОСЕВИЧ, Світлана ФРОСЕВИЧ

Фото: “Українсьий репортер”


Всього переглянуто: 573 197. Ця публікація: 10, 1 зараз.
Леонід Фросевич

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 5 =