“Все для нас”: Tabakov презентує новий сингл із майбутнього альбому (+ відео)

Після успіху синглів “Ти танцюєш одна” та “Моя на все життя на радіостанціях України – прем’єра нової пісні від Tabakov “Все для нас”. Це історія про прості життєві істини – про вміння та потребу цінувати кожну хвилину, проведену із коханими і дорогими нам людьми.

“Давай зупинимо час…” – як часто ми думаємо про це тоді, коли нам добре, коли відчуваємо себе щасливими. Під нову пісню Tabakov “Все для нас” хочеться помріяти, заплющити очі – і подумки повернутися у ті радісні хвилини, у які здається, шо весь світ – лише для двох.

– Ця пісня нагадує нам про дуже прості речі – цінуймо тих, хто поруч, кого відчуваємо, з ким можемо бути собою, – каже Tabakov. – Тих, завдяки кому у нас виростають крила – і ми летимо! Зараз, коли через карантин у нас з’явився час замислитися, думаю, всі зрозуміють одне: для щастя, для гармонії багато не треба.

“Все для нас” – це вже третій сингл із майбутнього альбому Tabakov, реліз якого заплановано цього року. Ця збірка буде результатом спільної роботи співака із саунд-продюсером Андрієм Бакуном. Творчий тандем вирішив поекспериментувати із музичними стилями – і показати Україні нового Табакова.

Одночасно із радіопрем’єрою на YouTube-каналі Tabakov відбулася прем’єра Lyric Video на «Все для нас». Переглянути новинку можна тут:

Галина Гузьо

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *