Українські зірки заспівають джаз

14 вересня у Києві стартує нове музичне шоу STAR & ORCHESTRA.

Найкращі українські вокалісти у супроводі джазового оркестру і десятки світових хітів у нових інтерпретаціях! Caribbean Club Concert Hall представляє новий масштабний проект, якому немає аналогів в Україні.

Кожне шоу – це новий зірковий вокаліст та особлива програма, де можна буде почути фанк, свінг, ритм-енд-блюз і, звичайно ж, джаз. І все це у нових оркестрових аранжуваннях. Під час музичної програми STAR & ORCHESTRA слухачі перенесуться в еру біг-бендів та багатих джазових гармоній, свінгових танців і знаменитих керівників оркестрів Бені Гудмена та Томмі Дорсі.

Відкриє новий формат шоу Олег (“Фагот”) Михайлюта із “ТНМК”. Саме він того вечора вийде на сцену у супроводі джазового оркестру і запрезентує нову програму. Варто зауважити, що два роки тому вокаліст «Танок на майдані Конґо» уже презентував подібну програму в Caribbean Club. Тоді вона називалася The Best Of і складалася із несподіваних джазових кавер-версій відомих пісень. Цьогоріч Фагот виконає свої улюблені композиції Френка Сінатри, Джеймса Брауна та багатьох інших.

“Це будуть грейтест хітс із вічних пісень Френка Сінатри, Джеймса Брауна і Рея Чарльза, доповнені Nirvana, Фареллом Вільямсом і Depeche Mode в мегакрутих аранжуваннях Пола Анки і Юрія Яковенка, – розповідає Олег Михайлюта. Підготовка до шоу проходить у творчій та дружній атмосфері”.

28 жовтня – концертна програма від Олі Діброви. У минулому вокалістка групи Gorchitza та учасниця електронного проекту DVOE презентує свій новий сольний проект. Для STAR & ORCHESTRA співачка готує диско-програму і обіцяє прем’єру першого сольного синглу Dibrova.

29 вересня у супроводі джазового оркестру виступить чарівна Злата Огнєвіч, яка виконає улюблені композиції Елли Фіцджеральд, Арети Франклін та Етти Джеймс.

Галина ГУЗЬО

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.