Владислав Троїцький: ГогольFest може бути останнім (+фото)

У суботу, 9 вересня- у Національному експоцентрі України зранку до пізнього вечора в павільйонах і на великій вуличній сцені лунала музика, розігрувалися різні театральні сцени, на очах у глядачів створювалися дитячі малюнки.

Все це дійство відбувалося в рамках щорічного міжнародного фестивалю сучасного мистецтва ГогольFest. Нинішнього року він особливий, десятий, ювілейний. Тож і в програмі Гогольфесту з`явилися нові оригінальні елементи, зокрема карнавальна хода територією Експоцентру ляльок-гігантів, а також грандіозне лазерне шоу на великій вуличній сцені Центру – Dreams off від DakhaBrakha.

Проте, на жаль, як повідомив директор фестивалю, режисер і художній керівник театру “Дах” Владислав Троїцький, цьогорічний ГогольFest може бути останнім.

– Якщо не буде гарантовано фінансування наступного фестивалю до нового 2018 року в розмірі близько 10 мільйонів гривень, ми не починатимемо підготовку до цього дійства, – зазначив він.

Нагадаємо, ГогольFest – щорічний міжнародний фестиваль сучасного мистецтва, в його програмі — театр, хореографія, музика, кіно, література та візуальне мистецтво.

Фестиваль триватиме до 17 вересня і передбачає 300 різних заходів у Національному експоцентрі України, Довженко-центрі, ArtSjuart…

Алла ТОПЧІЙ
Фото Олексія ІВАНОВА

Like

Алла ТОПЧІЙ

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *