Українські книги вперше представлено на книжковому ярмарку в Лондоні

Україна вперше відкриє національний стенд на 48-му Лондонському книжковому ярмарку,  його організатором виступає команда Українського інституту книги.

Відкриття національного стенду відбудеться 12 березня. Його відвідають українські високопосадовці з міністром культури України Євгеном Нищуком, повідомляє Літакцент.

Головними гостями з України у Лондоні стануть художники Роман Романишин та Андрій Лесів – арт-студія “Аґрафка”, переможці премії Bologna Ragazzi Award 2018. Їхні роботи покажуть у “Галереї ілюстраторів”, де експонуються найкращі мистецькі твори світових книжкових ілюстраторів.

Книжку “Аґрафки” під назвою “Stars and Poppy Seeds” у 2019 році опублікувало британське видавництво “Tate”. Ілюстрації до неї стануть візуальною основою національного стенду.

На Лондонському книжковому ярмарку Україну представлять 12 видавництв: “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”, “Видавництво Старого Лева”, “Наш Формат”, “Астра”, “BOOK CHEF”, “Фонтан казок”, “Каламар”, “КМ-Букс”, “Magenta”, “Nebo BookLab”, “Ранок”, “Самміт-книга”.

Крім того, свої книжки на стенді покаже Інститут національної пам’яті та організація “Українсько-єврейська зустріч”, буде презентовано англомовну книгу-мандрівку Україною від видавництва “Книголав”.

Лондонський ярмарок – одна з найбільш масштабних міжнародних бізнес-подій книжкового світу, майданчик для переговорів, купівлі прав та демонстрації видавничих досягнень країн. Він триватиме три дні – з 12 до 14 березня 2019 року.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *