У Києві та Львові відбудеться міжнародний музичний марафон пам’яті Василя Сліпака

Міжнародний музичний марафон W-life – неперевершена музика на згадку про унікальну людину – до других роковин від дня загибелі на війні на Сході України славетного оперного співака, волонтера, добровольця, воїна, Героя України Василя Сліпака

Від 29 червня до 1 липня в Україні проходитиме ІІ Міжнародний музичний марафон пам’яті Василя Сліпака. Стартує він під назвою W-life із Києва 29 червня – саме у день загибелі на фронті Василя Сліпака. У наступні два дні естафету пам’яті Героя підхопить Львів.

29 червня о 19:00 на сцені Київської Консерваторії, у Великому залі імені Героя України Василя Сліпака, відбудеться прем’єра Jacomo Rossini – Messe Petite Solenelle для солістів, хору у супроводі симфонічного оркестру. Россіні витримав полотно немов дорогоцінне вино. Увесь композиторський талант, досвід і натхнення вкладено у цю досконалу музику. Це один із найвидатніших творів цього жанру в музичнійлітературі.

Велика прем’єра в Україні і лише одне виконання у Києві з квартетом світового рівня французьких солістів (ці знані співаки були партнерами Василя Сліпака на оперних сценах світу), найкращим сим фонічним оркестром і найкращим українським хором – це достойний подарунок як для киян, так і нашому незабутньому побратимові – Герою України, оперному співакові і просто другові – Василю Сліпаку. Гасло маратону – «Від друзів – другові!».

Виконавці:
Перін Медоф (сопрано, Франція);
Гоша Ковалінська (мецо-сопрано);
Гійом Дюссо (бас, Франція);
Пабло Вегуліа (тенор, США);
Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик»;
Камерний хор Gloria;
Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії (диригeнт Володимир Сивохіп).

30 червня і 1 липня міжнародний музичний марафон пам’яті Василя Сліпака продовжиться у Львові. 30 червня на сцені Львівської філармонії буде повторено Petite Messe Solennele – Jacomo Rossini, а 1 липня – концерт OPERA GALA, у якому до оперних зірок приєднається Ніколас Краузе – знаменитий диригент із Франції. Того вечора прозвучать вибрані арії з опер та оркестрова музика Антоніна Дворжака і Яна Сібеліуса.

Галина ГУЗЬО

Про Василя Сліпака “Український репортер” розповідав тут

https://ukrreporter.com.ua/suspilstvo/tvorchist-vasylya-slipaka-zamovchuvaly-v-ukrayini.html

Like

Світлана

Редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *