Тіна Кароль прикрасила обкладинку глянцю

Кращий журнал про зірок Viva! почав 2019 рік з унікального подарунка своїм читачам – випуску колекційного номера видання.

У номері на 100 сторінок зібрані кращі інтерв’ю і фотосесії знакових зірок українського шоу-бізнесу.

Серед них Ірина Білик, Monatik, NK Настя Каменських, Олег Винник, Володимир Зеленський, Юрій Горбунов та Катя Осадча, а також раритетний матеріал з Андрієм Кузьменко, фронтменом легендарного гурту «Cкрябін».

Це ті зірки, без яких неможливо уявити сучасний український шоу-бізнес і які є фаворитами публіки протягом багатьох років.

Обличчям обкладинки колекційного номера стала Тіна Кароль, яка знялася в спеціальній фотосесії для золотого випуску Viva!, – повідомляє newsyou.info.

«Я неймовірно вдячна Viva !, це по-справжньому особливий випуск. І цифра 15, і бути тричі володаркою премії «Найкрасивіші» – це величезна відповідальність. Відповідати такому ідеалу, в якому звикли бачити мене, не просто. Але вашу довіру допомагає мені бути в тонусі, тому що я роблю це заради вас, мої улюблені », – зізналася співачка.

Це вже 15-я обкладинка Тіни Кароль у виданні Viva!

Випуск надійшов у продаж 8 січня 2019 року і буде продаватися протягом 2 місяців по всій Україні.

Іванна Слабошпицька, головний редактор журналу Viva !:

«Viva! The Best присвячений найуспішнішим артистам сучасної української поп-сцени. Культовим і харизматичним: Оля Полякова, Тіна Кароль, Monatik, Олег Винник, Володимир Зеленський, Ірина Білик, Скрябін, Катерина Осадча, NK (Настя Каменських), Юрій Горбунов. У цьому номері ми публікуємо їх кращі інтерв’ю і фотосесії за всю 15-річну історію журналу. Зустрічі з нашими героями відбувалися в найбільш значущі, вирішальні і гострі моменти їх життя. Першою, кому вони хотіли розкрити секрети своїх сердець, першою, кому вони хотіли розповісти про радісні і сумні періоди їхнього життя, про злети і поразки, була Viva! Для нас це дуже цінно. Дякую за справжню дружбу і за довіру! Я вдячна команді Viva!, яка завжди – на червоній доріжці, за межами глянцю, за лаштунками сцени, за спалахами фотокамер – бачить реальні особи ваших кумирів, спостерігає за їхніми вчинками, чує їх слова, щоб розповісти вам про них. Адже саме завдяки Viva! всі ці 15 років створюються легенди і запалюються яскраві імена. Так було, є і буде.

Бажаю вам в 2019 році впевнено рухатися до своїх мрій. Нехай на цьому шляху зустрічаються яскраві люди».

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *