Роман Сасанчин з Тернопільщини переміг у шоу “Голос Країни” і виграв квартиру в Києві (+відео)

Переможець телепроекту “Голос Діти” Роман Сасанчин із Заліщицького району, що на Тернопілщині знову підкорив сцену “Голосу”. Цого разу в ювілейному 10-му сезоні.

Фінал телешоу “Голос Країни” відбувся 26 квітня у прямому ефірі телеканалу “1+1”. Роман Сасанчин став переможцем шоу із піснею “Цвіте черешня”.

У цьому випуску учасники команди Тіни Кароль, Потапа і Насті Каменських, Дана Балана, Монатіка боролися за право стати переможцем ювілейного сезону пісенного проекту.

Спочатку глядачі своїми голосами визначили переможців з команди кожного судді, які пройшли у другий етап суперфіналу. Так з команди Монатіка за перемогу боролися Сергій Роман, Мєлен Паса, Юрій Самовилов, Сергій Асафатов і Ліда Лі.

Після цього на сцену вийшли учасники команди Потапа і Насті Каменських. У команді виступили дует Катерина Степура і Максим Перепелиця, Юлія Коровко, Єрлан Баібазаров, Віталій Окс, і Анастасія Картвелішвілі.

На другий етап суперфіналу ювілейного сезону Голосу країни з команди Потапа і Насті Каменських пройшов Єрлан Баібазаров.

Далі на сцену вийшли учасники команди Тіни Кароль, в яку входять Ганна Трубецька, Даніель Салем, Дарина Полоротова, Роман Сасанчин, Ольга Мельник,

На другий етап з команди Тіни Кароль пройшов Роман Сасанчин.

Таким чином у другий етап пройшли Сергій Асафатов, Індіра Єдільбаєва, Єрлан Баібазаров і Роман Сасанчин. Учасники заспівали пісні, з якими вони прийшли на проект Голос країни 2020.

А переможцем ювілейного 10 сезону Голос країни 2020 став Роман Сасанчін з команди Тіни Кароль, за нього проголосувало найбільше глядачів.

До перемоги Романа Сасанчина привели голоси глядачів, які всі українці могли відсилати під час ефіру.

Хлопець переможну пісню “Цвіте черешня” присвятив своїй мамі, яка підтримувала його впродовж всього життя. Окрім того іншу присвяту Роман виконав для тренерки Тіни Кароль, яку назвав “мамою проекту”. Переможцю вручили ключі від квартири у Києві.

Уперше на телеекранах 10-річний Роман Сасанчин із села Садки Заліщицького району з’явився 7 років тому. Тернопільщина вболівала за хлопчика, вболівала і вся Україна. У команді тренерки Тіни Кароль талановитий школяр у 2015-му році став “Найкращим дитячим голосом країни”. І ось Роман вирішив позмагатися за перемогу у 10-му сезоні “Голосу країни”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *