Тіна Кароль у Львові співала російською, глядачі покидали залу оперного театру

Співачка Тіна Кароль продовжує їздити з концертами по містах України. Однак її виступ у Львові на Старий Новий рік пройшов не зовсім успішно.

Вся справа в російськомовних піснях Кароль. Деякі глядачі очікували, що на Різдвяному концерті у Львові співачка виконуватиме композиції тільки українською мовою, однак, за їхніми словами, концертна програма була наповнена наполовину російськими піснями, – повідомляє tochkazoru.

Деяким глядачам це категорично не сподобалося, і вони пішли з концерту Кароль ще до його завершення. Один з тих, що пішли глядачів висловився з цього приводу в “Фейсбуці”.

“Коли друзі подарували квитки на Різдвяний концерт, в голові крутилися слова пісні “Татові слова Україні – це “. Я навіть в страшному сні не міг подумати, що на Старий Новий рік у Львові на сцені опери половина пісень будуть російською мовою. Після третьої такої пісня я не витримав і пішов геть! Досі трусить! Русскій мір у Львові!” – написав в мережі невдоволений глядач.

А між тим афіша обіцяла львівянам українські колядки і щедрівки: Під час концерту Тіна Кароль, чиє дитинство минуло на західній Україні, заспіває колядки та обрані хіти. Адже коляда — це добра українська традиція закликати щастя до господарів на цілий рік!

«Різдвяна історія з Тіною Кароль» – це проект, який об’єднує і дарує максимум позитиву.
Метою співачки також є відродження чудових новорічних і різдвяних традицій, коли гучні дружні компанії, сім’ї збираються разом і співають колядки і щедрівки. ️

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *