Помер семиразовий Джеймс Бонд – актор Роджер Мур

На 90-му році життя у швейцарській клініці від раку помер британський актор Роджер Мур – один із найвідоміших акторів “бондіани”, який за виконання ролі “агента 007” отримав звання лицаря Британської імперії. Згідно з заповітом, поховають Мура у Монако.

Вперше він знявся у кіно у віці 18 років і час від часу йому давали епізодичні ролі, поки не потрапив на телебачення, де зіграв кілька ролей у серіалах. У 1961 році вийшов серіал “Святий” про Робін Гуда, який зробив Мура (роль Саймона Темплара) справжньою кінозіркою.

На роль Джеймса Бонда Мур зміг претендувати лише після того, як з “бондіани” пішов Шон Коннері. У 1973 році він впеше зіграв Бонда у “Живи і дай померти”, його виконання сподобалося глядачам, тож Мур грав “агента 007” 12 років поспіль у семи фільмах: “Живи і дай померти”, “Чоловік із золотим пістолетом”, “Шпигун, який мене кохав”, “Місячний гонщик”, “Лише для твоїх очей”, “Восьминіжка” і “Вид на вбивство”.

Після завершення кар’єри “Джеймса Бонда” Мур так і не зіграв у видатних фільмах цікаві ролі. Незважаючи на це, він продовжував залишатися у центрі уваги, а в 2009 році офіційно пішов з кіно.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *