Виступ українця у Нью-Йорку вразив Дональда Трампа

Соліст найвідомішого у світі цирку Cirque du Soleil українець Віктор Кі (Кіктєв) отримає “Премію за довічне досягнення у мистецтві цирку”. Треба сказати, що за всю історію існування Європейської циркової асоціації цю премію присуджували лише чотири рази.

Віктор народився у Прилуках Чернігівської області. На початку 1990-х, після того, як виграв срібну медаль на міжнародному цирковому фестивалі у Парижі, переїхав до США. Сьогодні Віктор Кі входить до трійки найкращих жонглерів-еквілібристів світу, повідомляє UaPost.

Кіктєв пропрацював 15 років у трупі найкращого у світі канадського цирку Cirque du Soleil. Однак, коли дізнався, що “Цирк сонця” їде на гастролі до Росії, звільнився звідти. Влітку 2016-го Віктор Кі тріумфально виступив на конкурсі “В Америці є таланти”.

Виступом Віктора на шоу в Нью-Йорку був вражений сам президент США Дональд Трамп. Саме він посприяв, щоб Віктор швидко отримав імміграційну карту. Зараз Віктор Кі живе у Швейцарії, гастролює світом, збираючи аншлаги у величезних залах.

“Мені не хотілося б, щоб мої знайомі, діти моїх знайомих покидали свою країну, аби робити десь кар’єру, – каже Віктор Кі. – Я є прикладом того, що не має відбуватися в майбутньому. Нічого поганого у своїй кар’єрі не бачу, але є негативний факт, що я не затребуваний вдома”.

Батьки Віктора – музикант і танцівниця. Завдяки їм він вирішив зробити акробатику своєю професією і пов’язати майбутнє з цирком. 1994 року він став першим артистом незалежної України, що виграв срібну медаль і премію Едуадо Распіні на найпрестижнішому Міжнародному фестивалі цирку Cirque de Demain у Парижі.

2014 року він передав на потреби української армії 60 тисяч доларів. Їздив Сполученими Штатами Америки, глядачам розказував про Україну та її біди. Там же, на виступах, збирав гроші на потреби армії.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *