Є така нагорода: “Золотий письменник світу”. І отримало її творче подружжя з Чернігова

Міжнародні громадські організації з десяти держав (США, Німеччини, Англії, Франції, Італії, Іспанії, України, Китаю, Індії і Японії) заснували дуже престижну нагороду «Золотий письменник світу». Нею наразі відзначаються талановиті, відомі та успішні письменники світу, які своєю високодуховною, яскравою, шляхетною та подвижницькою творчістю пропагують гуманізм, мир, доброту, справедливість і любов, – саме ті загальнолюдські цінності, що об’єднують народи та сприяють їх розвитку і розквіту, роблять наш світ кращим.

Приємно, що цьогорічними лауреатами почесної відзнаки стали дійсно достойні письменники, народні поети України Тетяна і Сергій Дзюби, твори яких перекладені вже 80 мовами та надруковані в 50 державах. Автори, котрі одержали понад 140 престижних міжнародних літературних нагород у 30-ти країнах, на всіх континентах, а головне, мають щиру повагу і любов читачів.

Також лауреатами цієї нагороди в 2022 році стали: Роллан Сейсенбаєв (Казахстан), Рісто Василевскі (Сербія), Мілан Грабал (Чехія), Михась Пазняков (Білорусь), Олена Ананьєва (Німеччина), Абдукаххор Косім (Таджикистан), James Tian (Китай), Михайло Блехман (Канада), Сантош Кумар Покхарел (Непал), Dr. Lovelyn P. Eyo (Нігерія), Mary Agreda (Еквадор), Marcia Batista Ramos (Бразилія), Dr. N. K. Sharma (Індія), Tian Yu (Китай), Xanthi Hondrou-Hill (Греція), Cav. Silvano Bortolazzi (Італія), Dr. Ashish Malviya (Індія), Ana Maria Manuel Rosa (Аргентина), Dr. Cynthia Echeme (Нігерія).

Щиро вітаємо творче подружжя українців зі славного Чернігова та всіх нинішніх лауреатів.

До речі, Тетяна та Сергій Дзюби одержали в Індії й міжнародну премію «Global Humanitarian Award», якою переможці нагороджуються за визначні досягнення в гуманітарній сфері. І це – п’ята міжнародна нагорода творчого подружжя з Чернігова в Індії.

Ярослав САВЧИН,

письменник, журналіст, перекладач

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *