В Національній опері унікальний оркестр грав на честь Віктора Гуцала

Глядачі Національної опери України були у захваті від чудових композицій у виконанні віртуозів Національного академічного оркестру народних інструментів України.

Це яскраве дійство було приурочене до 50-річчя творчої діяльності Віктора Гуцала, художнього керівника легендарного оркестру національних інструментів.

Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка запросив гостей свого свята поринути у світ української музики у виконанні як артистів оркестру, так і гостей вечора – солістів Національної опери України Сусанни Чахоян, Ігоря Борка, квартету «Гетьман» та інших.

Цей унікальний оркестр полюбився шанувальникам в Україні та світі за оригінальний звуковий колорит, неповторні тембри національних інструментів.

А їх в оркестрі нараховується близько сорока! Це – бандури, цимбали, кобзи, скрипки, ліра, басоля, телинки, зозульки, свиріль, козобас, сурма, козацька труба, бугай, флояра, полтавський ріжок, дуда, дримба, рубель і качалка, бубон, береста… Прикметним є й те, що основою концертних програм оркестру є народна інструментальна музика всіх регіонів України.

Світлана КОВАЛЬОВА
Фото Миколи ПАЛІТРИ

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *