Оголошено результати мистецького фестивалю-конкурсу “Formidable”

Завершився Міжнародний мистецький різдвяно-новорічний фестиваль-конкурс Formidable. Він проходив з 19 грудня 2023 року по 17 січня 2024-го в онлайн режимі.

Високопрофесійне журі провело оцінювання, визначило переможців фестивалю-конкурсу й 23 січня на Фейсбук-сторінці фестивалю-конкурсу було оголошено результати оцінювання.

Цей фестиваль-конкурс, як і два попередні, творився у дуже складних умовах, але, незважаючи ні на що, нескорені українці – діти і дорослі – зібрали докупи всі свої сили, незламний дух, велике бажання творити , об’єдналися і взяли участь у цьому фестивалі-конкурсі.

І хоча тематика була різдвяно-новорічна, але, зважаючи на ситуацію у країні, організатори і члени журі врахували прагнення всіх бажаючих взяти участь…

Організаторами фестивалюо є Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень за підтримки Департаменту культури КМДА спільно з Культурно-просвітницькою асоціацією “Mist-IlPonte “.

Вже стало традицією після завершення 2-го туру фестивалю-конкурсу проводити гала-концерт, і під час нього нагороджувати переможців, учасників та вручати Подяки членам журі, викладачам і керівникам.

Цього разу, як і попереднього, у фестивалі-конкурсі взяло участь дуже багато учасників з різних куточків України, і тому було організовано два гала-концерти:

28 січня 2024 року у Києві – у Будинку вчених НАН, куди з’їхалися таланти не тільки зі столиці та її околиць, а й з Вінницької, Житомирської та Донецької областей.

2 лютого – в Івано-Франківську, в обласній філармонії імені Іри Маланюк, де зібралися таланти Прикарпаття. (Докладніше про це – на Фейсбук-сторінці).

На обох гала-концертах був повний аншлаг, і це неабияк радує, бо у такий складний для України час мистецтво розвивається. Велика кількість учасників на фестивалі-конкурсі є результатом нашої з вами небайдужості і бажанням творити, а наша підтримка ЗСУ (частина зібраних коштів піде на їх потреби) є нашим святим обов’язком.

Відкривав гала-концерт у Києві хор студентів Вокально-хорової студії, головний диригент – Степан Школьний. Це було так зворушливо…

Приїхав на нагородження і всім відомий Народний аматорський фольклорний колектив “Рідня” Гайсинського міського будинку культури (Вінницька область), який тепло зустрічали присутні, керівник – Лідія Горошко.

Організаторам фестивалю-конкурсу вони вручили запашний коровай.

Справжньою окрасою гала-концерту стали переможці фестивалю-конкурсу:

Народний художній колектив, театр пісні “Ладоньки” Центру позашкільної роботи Святошинського району. Києва, (художній керівник та диригент Світлана Садовенко) і його соліст Ілля Мицай Наталя Мицай; Народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль “Голосухи” Палацу культури “Дарниця” Києва (керівник Галина Горишняк); ансамбль народної пісні “Барви” Центру культури і дозвілля Потіївської об’єднаної територіальної громади Житомирської області (керівник Марина Палиш); дует Юлії Трофименки та Оксани Петрикової – студентки і викладача – доцента Київського університету імені Бориса Грінченка; Олександри Ісаєвої – студентки Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, викладач – Ірина Вежневець; Діани Асланової та Анастасії Ільїнової – студенток Київського університету культури, викладач Владислав Зайцев Влад Зайцев; виконавиця естрадних пісень – Леся Луців; поети Ольга Ходацька, подружжя Галина Сливка та Віктор Кучерук, Тетяна Шаповал; Наталія Педос, яка своєю гуморескою ще більше додала настрою усім присутнім у залі.

Приїхала навіть найменша учасниця фестивалю-конкурсу Анна Богдашевська – учениця 1 класу КМАТ імені Сержа Лифаря, творча майстерня ДМШ №7, викладач Світлана Корольова.

Родзинкою гала-концерту у Києві став виступ Народного аматорського фольклорного ансамблю “ЧЕРВОНА КАЛИНА” КП “Київський метрополітен”, керівник – Віталій Стоцький, який на цьому фестивалі-конкурсі став володарем Кришталевої нагороди від ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі», голова – Тетяна Коцеба.

Члени журі своїми виступами також потішили усіх, хто завітав на гала-концерт.

На завершення дійства студенти Вокально-хорової студії під моїм керівництвом виконали пісню “За Україну! За її волю!”.

Щиро дякую головному диригенту – Степану Школьному за довіру. Для мене, голови журі – велика честь завершити це чудове дійство.

Щира вдячність усім учасникам за участь, членам журі за плідну співпрацю, а організаторам Міжнародного мистецького різдвяно-новорічного фестивалю-конкурсу “Formidable ” і гала-концертів за прекрасну організацію і такий великий результат.

Леся Королик, голова журі, Заслужена діячка естрадного мистецтва України, співачка, диригентка, викладачка, громадська діячка, волонтерка.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *