До Дня Збройних Сил України 5 грудня відбудеться концерт-презентація альбому сучасних фронтових пісень #ПісніВійни

5 грудня (вівторок), о 16:00 в Українському кризовому медіа-центрі (м. Київ, вул. Хрещатик,2), відбудеться брифінг з нагоди концерту-презентації альбому сучасних фронтових пісень #ПісніВійни.

Концерт відбудеться за підтримки Міністерства культури України та Генерального штабу ЗСУ.

Спікери брифінгу: Євген Нищук, міністр культури, Андрій Коренько, начальник управління інформаційно-пропагандистського забезпечення Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗСУ, капітан першого рангу, Галина Гузьо, автор та координатор соціально-мистецького проекту #ПісніВійни, а також автори пісень, учасники проекту, бійці–учасники бойових дій в зоні АТО.

Цього дня, о 18:00 в «Українському Домі», відбудеться концерт, під час якого прозвучать пісні з альбому сучасних фронтових пісень #ПісніВійни у виконанні воїнів АТО та зірок української сцени, інформує прес-служба Міністерства культури.

До альбому увійшли 15 композицій, записані в дуетах із формацією «Піккардійська Терція», лідером гурту «Антитіла» Тарасом Тополею, співаком Арсеном Мірзояном, Сергієм «Фомою» Фоменко із групи «Мандри», співачками Оксаною Мухою, Аничкою Чеберенчик та Іриною Долею, лідером гурту «Мері» Віктором Винником та музикантом гурту Kozak System Іваном Леньо, сестрами Тельнюк, співачкою Анастасією Приходько, співаком та композитором Павлом Табаковим і співаком Тарасом Гавриком, а також лідером гурту Ot Vinta Юрієм Журавлем.

«Цей унікальний проект представляє дуети бійців-авторів та відомих українських виконавців, і його унікальність полягає саме в тому, що авторами пісень є бійці, Герої, які захищають Україну на сході, і це правдиві історії з власних переживань. Цей проект має не тільки мистецьку цінність, не тільки продукує українську сучасну пісню про війну, а й виступає документальним свідком подій на передовій, художнім словом відтворюючи почуття, мрії, бачення. Ми вдячні нашим митцям, участь в цьому проекті – їхня громадянська позиція.

Альбом сучасних фронтових пісень #ПісніВійни відкриває очі, закладає той фундамент, щоб молодь пам’ятала, в яких обставинах вона здобуває свою справжню незалежність», – зазначив міністр культури України Євген Нищук.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *