“Птах” Жадана летить до Києва: 23 серпня, у свій день народження, поет збере у Жовтневому палаці легендарних музикантів

23 серпня, у день народження Жадана, у МЦКМ «Жовтневий палац» відбудеться презентація проєкту “Птах”. Це спільний проєкт найвідомішого українського поета сучасності, номінанта на Нобелівську премію з літератури Сергія Жадана і знаної культурної платформи “Ковчег “Україна”.

“Птах” об’єднав поезію і музику, мистецьке видання і концерт, і зібрав під своїми крилами таких артистів, як Святослав Вакарчук, Брати Гадюкіни, “Мертвий півень”, KOZAK SYSTEM, Саша Кольцова, Мар’яна Садовська, Олег Каданов, Сестри Тельнюк, Христина Соловій, Уляна Горбачевська.

Ведучий концерту – Ахтем Сеітаблаєв. В основі проєкту – вірші Сергія Жадана, які надихнули найкращих українських музиканті на створення пісень. Зараз, після двох аншлагів у Львівській національній опері, “Птах” прямує до столиці.

Сюжет телеканалу НТА: https://youtu.be/hgQNHKd-X8k

Склад артистів концерту “Жадан та друзі” – легендарний. Серед друзів-музикантів, яких Жадан збере на одній сцені будуть:
Мар’яна Садовська – міжнародно визнана співачка у стилі world music, яку називають українською Бйорк (Садовська спеціально приїде на концерт з Німеччини, де проживає),
зіркова Христина Соловій,
Уляна Горбачевська – етноспівачка, дослідниця української традиційної пісні,
відомий джазовий музикант Марк Токар
легендарні гурти “Мертвий півень” і
“Брати Гадюкіни”.
Не обійдеться без старих побратимів поета по сцені – гуртів “Жадан і Собаки” та
“Лінія Маннергейма”,
а ще:
Олег Каданов
Саша Кольцова – засновниця та фронтвумен гурту “Крихітка”,
Сестри Тельнюк,
справжні козаки з гурту Kozak System та
фронтмен «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук.

Цей концертний проєкт є презентацією артбуку “Птах: вірші, що стали піснями”, який вийшов у видавництві “Ковчег “Україна” у травні цього року. Це унікальне мистецьке видання зі спецефектами – висічка, рисовий папір, копірка, дзеркальна фольга. За QR-кодами можна послухати усі музичні композиції.

Концерт «Птах» – благодійний: усі виручені кошти будуть скеровані у фонд Сергія Жадана, який опікується як допомогою ЗСУ, так і підтримкою регіонів, які найбільше постраждали від війни росії з Україною.

На двох львівських концертах у травні поет і його друзі-музиканти зібрали 1 000 000 гривень.

Більше про львівський концерт:
https://www.kovcheh.ua/uk/reader/zhadan-zibrav-dva-anshlagi

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *