Стали відомі лауреати літпремії імені Максимиліана Кирієнка-Волошина

Три роки тому Національна спілка письменників України започаткувала літературну премію імені Максимиліана Кирієнка-Волошина – поета, перекладача, художнього і літературного критика – для українських авторів, які пишуть російською. Премія у розмірі п’яти тисяч гривень присуджується у двох категоріях – “проза” та “поезія”. Також вручаються спеціальні відзнаки.

За словами журі, цьогоріч на конкурс було номіновано 40 книг (виданих в Україні) 37-ми авторів. То ж визначити найкращих в умовах жорсткої конкуренції було нелегко. 4 червня було оголошено фіналістів – Світлану Заготову, Олександра Коротка, Олексія Курилка, Єлизавету Мельниченко – в номінації “Проза”, Олександра Кабанова та Дмитра Бураго – в номінації “Поезія”.

Дипломи отримують письменники Володимир Глущенко, Микола Хомич, Олена Баранова (Бельська), Владислав Китик, Олена Малішевська, Олексій Холодов, Сергій Черепанов, Марія Міняйло, Віктор Шендрик. Спеціальними відзнаками нагороджені Сергій Лазо та Сергій Куліда за вагомий внесок в розвиток сучасної української літератури.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *