Історія успіху в новій книжці про супермодель 90-х – Клаудію Шиффер

Видавництво Rizzoli випускає нову книжку – Claudia Schiffer by Schiffer, присвячену 30-річчю модельної кар’єри Клаудії Шиффер.

Німецька супермодель вирішила розповісти про те, який шлях вона пройшла від доленосної зустрічі на дискотеці в Дюссельдорфі до того, як перетворилася на музу Карла Лагерфельда і стала обличчям Chanel, як із невідомої нікому дівчини вона перетворилася на знамениту супермодель 1990-х.

Крім спогадів самої Клаудії, до книжки увійдуть також розповіді її колег, фотографів, модних редакторів.

Передмову написала фотограф Еллен фон Унверт, яка неодноразово знімала Клаудію. У книжці будуть представлені фотографії легенд індустрії – Річарда Аведона, Патріка Демаршельє, Артура Елгорта, Стівена Кляйна, Пітера Ліндберга, Стівена Майзеля, Херба Ритца, Маріо Тестіно.

Шанувальники супермоделі зможуть ще раз подивитися на найвідоміші зйомки – від культової рекламної кампанії Guess, в якій вона перевтілилася в юну Бріджит Бардо, до зйомок для модного дому Chanel.

Також туди увійдуть спогади Анни Вінтур, Доменіко Дольче і Стефано Габбано, Валентино, Карла Лагерфельда, Донателли Версаче і супермоделей 1990-х Сінді Кроуфорд, Наомі Кемпбелл, Єви Герцигової і Хелени Крістенсен.

Книжка надійде в продаж у жовтні 2017 року.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.