Фанати “Гаррі Поттера” зняли фільм про молодого Лорда Волдеморта. Його можна безкоштовно подивитися на Youtube (+відео)

Незалежна кіностудія Tryangle опублікувала фільм “Лорд Волдеморт. Коріння спадкоємця” (“Voldemort: Origins of the Heir”), який зняли фанати серії книг і фільмів про юного чарівника Гаррі Поттера. У стрічці розповідається про життя Тома Редла, який пізніше очолить Смертожерів і стане Тим-Кого-Не-Можна-Називати, після школи чарівників Гоґвортс.

За сюжетом, Гріша МакЛаген, спадкоємиця Ґодрика Ґрифіндора, розслідує вбивство багатої чарівниці Хепзіби Сміт. Вона підозрює, що з нею розправився молодий Волдеморт, щоб вкрасти у неї чашу Пенелопи Гафелпаф і медальйон Салазара Слизерина і зробити з них горокракси. МакЛаген намагається довести, що Редл – вбивця. Творці фільму заявляють, що намагалися показати еволюцію Тома Редла у Темного Лорда.

Зйомки фільму “Лорд Волдеморт. Коріння спадкоємця” почалися в 2016 році. Студія Tryangle збирала гроші на виробництво через краудфандінгову платформу Kickstarter. У Tryangle є дозвіл від студії Warner Bros., яка володіє правами на Гаррі Поттера. Фільм має складні цифрові ефекти і вишукані костюми.

Стрічка заснована на інформації про Лорда Волдеморта з “Поттеріани” Джоан Роулінг.

Тривалість англомовного фільму 52 хвилини, його можна подивитися на Youtube. До відео додані субтитри англійською, іспанською, італійською, французькою та португальською мовами.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *