Фанати “Гаррі Поттера” зняли фільм про молодого Лорда Волдеморта. Його можна безкоштовно подивитися на Youtube (+відео)

Незалежна кіностудія Tryangle опублікувала фільм “Лорд Волдеморт. Коріння спадкоємця” (“Voldemort: Origins of the Heir”), який зняли фанати серії книг і фільмів про юного чарівника Гаррі Поттера. У стрічці розповідається про життя Тома Редла, який пізніше очолить Смертожерів і стане Тим-Кого-Не-Можна-Називати, після школи чарівників Гоґвортс.

За сюжетом, Гріша МакЛаген, спадкоємиця Ґодрика Ґрифіндора, розслідує вбивство багатої чарівниці Хепзіби Сміт. Вона підозрює, що з нею розправився молодий Волдеморт, щоб вкрасти у неї чашу Пенелопи Гафелпаф і медальйон Салазара Слизерина і зробити з них горокракси. МакЛаген намагається довести, що Редл – вбивця. Творці фільму заявляють, що намагалися показати еволюцію Тома Редла у Темного Лорда.

Зйомки фільму “Лорд Волдеморт. Коріння спадкоємця” почалися в 2016 році. Студія Tryangle збирала гроші на виробництво через краудфандінгову платформу Kickstarter. У Tryangle є дозвіл від студії Warner Bros., яка володіє правами на Гаррі Поттера. Фільм має складні цифрові ефекти і вишукані костюми. Стрічка заснована на інформації про Лорда Волдеморта з “Поттеріани” Джоан Роулінг.

Тривалість англомовного фільму 52 хвилини, його можна подивитися на Youtube. До відео додані субтитри англійською, іспанською, італійською, французькою та португальською мовами.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.