Захмарні тарифи за жовто-коричневу та смердючу воду. За порушення санітарних норм “Київводоканал” оштрафували аж на 714 гривень

У пробах води «Київводоканалу» та «Київводфонду» виявлено відхилення від санітарних норм. На порушників законодавства на монополіста накладено три штрафи на загальну суму… аж 714 грн.

Як повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Києві,  протягом 2021 року спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Києві перевірили 259 об’єктів водопостачання, у тому числі 66 об’єктів централізованого водопостачання (об’єкти ПРАТ «АК «Київводоканал») та 193 об’єкти децентралізованого водопостачання (об’єкти СВКП «Київводфонд»).

Було встановлено порушення на 50 об’єктах:

на 15 об’єктах централізованого водопостачання,

на 35 об’єктах децентралізованого водопостачання.

У 2021 році фахівці державної установи «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» у складі спільних робочих груп відібрали та дослідили:

251 пробу питної води на об’єктах «Київводоканалу». Було встановлено 46 відхилень від ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людиною» за санітарно-хімічними та мікробіологічними показникам безпеки;

144 проб питної води на об’єктах «Київводфонду», відхилення від санітарних норм встановлено в 75 пробах.

Протягом поточного року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Києві на адресу підприємств питного водопостачання направлено 58 листів із пропозиціями термінового здійснення заходів щодо усунення порушень, виявлених робочими групами, та доведення показників безпеки якості питної води до нормативних значень.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *