У Богуслаєва відбирають завод у Білорусі?

Влада Білорусі хоче націоналізувати Оршанський авіаремонтний завод, 60% якого належить президенту компанії “Мотор Січ”, народному депутату України від фракції “Воля народу” В’ячеславу Богуслаєву – №26 у рейтингу найбагатших українців за підсумками 2016 року від журналу “Фокус” ($238 млн). Про це пише “Білоруський партизан”.

За даними видання, цього тижня Богуслаєв проводить переговори в Адміністрації президента Білорусі. Узгоджується питання, на яких умовах він втратить контроль над Оршанським авіаремонтним заводом.

Повідомляється, що “Мотор Січ” має фінансові претензії до заводу на суму маже $19 млн, водночас “у заставі” білоруської влади залишився особистий літак Богуслаєва, на якому минулого тижня він прилітав в Оршу на збори акціонерів. Йому можуть загрожувати штрафні санкції за невиконання зобов’язань за інвестиційним договором.

У 2012 році “Мотор Січ” за 12 мільярдів рублів придбав 60% акцій Оршанського авіаремонтного заводу, інші 40% за 8 мільярдів викупила компанія “Системи інвестицій та інновацій” білоруського бізнесмена Олександра Садового.

Партнери узяли зобов’язання модернізувати завод, завантажити його замовленнями, а також розвивати соціальну інфраструктуру селища Болбасово, де він розташований.

Нещодавно Генеральна прокуратура Білорусі розпочала перевірку причин невиконання акціонерами інвестиційного договору 2012 року.

Оршанський авіаремонтний завод виконує капітальний ремонт різних модифікацій вертольотів Мі-8 (Мі-17) і Мі-24 (Мі-35).

Основний ремонт і обслуговування авіаційної техніки відбувається в двох ангарах – найбільших у Білорусі. Ангар №1 дозволяє ремонтувати літаки класу Іл-76, виробнича площа – 3 900 кв.м. Ангар №2 дозволяє ремонтувати повітряні судна класу Ту-134 і вертольоти всіх типів. Виробнича площа – 7200 кв.м.

Також підприємство має аеродром класу “Б”, сертифікований для експлуатації повітряних суден типу Ан-124, Іл-76 і нижче класом, а також гелікоптерів усіх типів.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *