На сесії міської ради Нікополя сталася стрілянина (+відео)

Депутат Нікопольської міської ради Олександр Рибаков двічі стріляв з пістолета у сесійній залі після того, як “громадські активісти” вилили йому на голову пакет з кефіром.

4 травня на позачерговій сесії міської ради депутати мали розглянути питання, які залишились після чергової сесії 27 квітня. Тоді засідання перервали через відмову депутатів розглядати склад обраної нещодавно громадської ради.

Сьогодні кілька десятків “громадських активістів” – чоловіки у камуфляжі з емблемами “Правого сектору” – знову прийшли до сесійної зали.

Коли депутати голосували за порядок денний, “активісти” піднялися на трибуну, то міський голова Андрій Фісак оголосив перерву. Його почали блокувати, у цей час у залі почалися сутички і пролунав перший постріл.

Як виявилось, у стелю стріляв депутат Олександр Рибаков, якого облили кефіром. Він погрожував своїм кривдникам пістолетом, а потім ще раз вистрелив у повітря.

До зали зайшли поліцейські, які почали відтісняти “активістів” від депутатів. У цей час заблокованого на трибуні мера Андрія Фісака облили зеленкою.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *