Петро Порошенко: «Треба на 100% забезпечити субсидіями тих, хто їх реально потребує»

Якщо проект бюджету на наступний рік не забезпечить цього, президент його не затвердить. Про це він заявив на засіданні Ради регіонального розвитку, повідомляє «Український репортер».

«Зараз треба на 100% забезпечити субсидіями тих, хто їх реально потребує. І це не просто мій заклик, а це принципова позиція щодо формування бюджету 2019 року до другого читання. Наголошую окремо, якщо цієї позиції не буде в бюджеті, якщо не врахують позицію президента при підготовці в парламенті, я бюджету цього не підпишу. Зроблю те, чого ніколи не робив», – цитує Петра Порошенка його офіційний сайт.

Президент наголосив, що це його головна вимога до бюджету на 2019 рік. Він закликав обласні держадміністрації, міських та сільських голів підключитися до вдосконалення цієї системи: «Не сидіти осторонь, мовляв, це позиція лише уряду. Це позиція наша спільна, це позиція влади. Треба підключитися до вдосконалення цієї системи і дійти до кожної хати, не пропустити жодної родини, яка має законне право на субсидію».

«Ті, хто заощаджує енергоресурси, кожна родина, яка зекономила, має право зекономлену різницю отримати живими грошима. Ми маємо до цього підійти», – додав голова держави.

Фото www.president.gov.ua

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *