Гостомель віддав медицину та освіту в загребущі руки Ірпеня

У Гостомельській селищній раді обговорювали проект створення інформаційної платформи участі громадян у формуванні бюджету на 2019 рік.

З публікації у Фейсбуку видно, що масовку зібрали, як мовиться, «три з народу – це вже добре». Тільки ось хочу стати на захист нашого «народу». Організатори цього заходу не думали про те, що люди – не інертна маса, що вони зневірені.

Чого іти на такі засідання? Що з пропозицій, ідей, задумів жителів Гостомеля вами, представники місцевої влади, за цей рік було враховано? Нічогісінько! Бюджет, генплан, роздача земельних ділянок атовцям і не атовцям, форуми… До яких пропозицій громадян ви прислухалися? Чи ви почули людей? Підтримувати «тітушок» надійніше, чи не так?

На офіційному сайті селищної ради з’явилася публікація про створення групи, яка формуватиме бюджет, і роз’яснення про порядок подання пропозицій. Освітні та медичні проекти не подавати, бо фінансування з гостомельського бюджету неможливе. Чому? Утім, це можна робити через субвенції. Селищна рада успішно практикувала це багато разів. Але сквери, дороги, парки – усе це стає зовсім неважливим, коли читаєш кілька рядків у матеріалі на офіційному сайті Гостомельської селищної ради: “…Через адміністративну підпорядкованість Ірпінській міськраді медицини й освітньої сфери Гостомеля проекти щодо покращення цих закладів не розглядатимуться».

Гостомельці, прокиньтеся! Ось перші правдиві – за два роки – слова нинішньої місцевої влади. При формуванні бюджету на 2019 рік вони не планують витрати на освіту і медицину. Тобто, Гостомельська селищна рада не сподівається у 2018 році дати старт роботі Гостомельській об’єднаній територіальній громаді, ця селищна рада не чекає перших місцевих виборів, вона не планує від’єднання від Ірпеня. Ось вам й уся правда. П’ять слів публікації на сайті селищної ради – і дворічна брехня спливла…

Нагадаю, що Гостомельська громада була першим претендентом на проведення виборів у грудні 2017 року, але не потрапила до п’ятірки громад з Київської області, де заплановано такі вибори. Випадковість? Домовленість? Думайте самі.

Лариса БОГДАНОВА

На фото: «Тітушки» під час сесії Гостомельської селищної ради. На передньому плані – селищний голова Юрій Прилипко

Фото Олексія ІВАНОВА

На цю тему читайте також

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”