На саміті ЄС підтримали термінову доставку ППО та зброї для України

Європейська рада наголосила на необхідності терміново надати Україні засоби ППО, а також прискорити надання всієї необхідної військової допомоги, зокрема артилерійських боєприпасів та ракет.

Про це йдеться на сайті Євроради.

Європейська рада у підсумку першого дня саміту ЄС 17 квітня рішуче засудила повітряні та ракетні атаки росії проти цивільного населення та цивільної та критичної інфраструктури України, зокрема нещодавні посилені напади на енергетичний сектор.

– Європейський Союз та його держави-члени посилять надання гуманітарної допомоги та допомоги у сфері цивільного захисту, включаючи обладнання, таке як електрогенератори та силові трансформатори, – йдеться у повідомленні.

У ЄС також привітали прогрес щодо пропозицій спрямувати надзвичайні доходи від знерухомлених активів росії на користь України та закликали до якнайшвидшого ухвалення цього.

Під час спеціального засідання Європейської ради до присутніх звернувся президент України Володимир Зеленський. Він підкреслив важливість посилення української ППО, надання зброї для ЗСУ та введення санкцій проти рф.

Раніше представники Пентагону зустрілися із членами Палати представників Конгресу США та закликали їх схвалити допомогу Україні, назвавши ситуацію на фронті “жахливою”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *