Хто хоче 50 тисяч гривень? Уляна Супрун запрошує на роботу в МОЗ

Міністерство охорони здоров’я України шукає керівників директоратів медичних послуг, громадського здоров’я та фармацевтичного – відповідальних та ефективних управлінців, які зможуть прийняти виклики старої системи, впроважувати якісні зміни в охороні здоров’я.

У вдомстві стверджують, що досвід роботи на державній службі не є обов’язковим.”Наші ідеальні кандидати – кваліфіковані, компетентні та вмотивовані управлінці, які не лякаються високих вимог конкурсу. Ми шукаємо лідерів, які зможуть взяти на себе відповідальність за формування політик у сферах організації медичного обслуговування; забезпечення населення якісними, ефективними та безпечними ліками; збереження та зміцнення здоров’я українців”.

Між тим, зарплата директора директорату щомісяця складатиме 50 тисяч 70 гривень. Тобто на зарплати трьох начальників в МОЗ держава щомісяця витрачатиме 150 тисяч гривень.

Додамо: “директорати” з’явилися в системі державної служби відносно недавно, це один із елементів реформи. Керівникам директоратів встановлені величезні зарплати.

Про медичну реформу читайте тут http://ukrreporter.com.ua/suspilstvo/medical/medychna-reforma-vid-80-do-150-tysyach-za-neskladnu-operatsiyu.html

Фото із сайту argumentua.com

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − 5 =