Facebook обіцяє користувачам сервіс “серйозних” знайомств

Засновник компанії Facebook Марк Цукерберг оголосив про запуск сервісу знайомств. Коли саме у найпопулярнішій соцмережі в світі можна буде почати шукати собі пару, очільник “Фейсбуку” не сказав.

За словами Цукерберга, у Facebook 200 мільйонів людей називають себе самотніми, це величезне поле можливостей. Сервіс буде призначений, у першу чергу для користувачів, які шукають справжні серйозні стосунки, а не одноразові побачення на одну ніч.

Сервіс стане частиною мобільного додатку соцмережі і буде суто опціональним. Його зможуть включити лише ті, хто вкаже в профілі, що у нього немає пари. Засновник Facebook заспокоїв, що друзі користувача не дізнаються, що той шукає собі пару: сервіс пропонуватиме лише тих людей, яких немає у нього в друзях.

Після виступу Цукерберга акції Facebook почали зростати, натомість падають акції компанії Match Group, якій належить сервіс знайомств Tinder.

Раніше у Facebook анонсували появу функції “Очистити історію”. Можливість видалити cookie-файли та історію давно пропонують більшість інтернет-браузерів. Цукерберг пообіцяв, що незабаром користувачі зможуть видалити в налаштуваннях облікового запису інформацію про те, які сайти відвідували.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − twenty =