Окупанти посилили удари та інформоперацію проти Харкова, щоб з міста тікали люди

Рашисти посилила удари та інформаційні операції проти українців у місті Харкові. кремль знищує Харків, щоб переконати українців тікати з міста та перемістити мільйони людей всередині країни.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Рашисти використовують обмежені можливості української протиповітряної оборони та підвищену напруженість в Україні в очікуванні військової допомоги з США.

Рупори кремля також використовують занепокоєння щодо майбутньої наступальної операції росії проти Харкова для проведення скоординованої інформаційної операції, щоб викликати паніку серед українців.

За оцінками ISW, ймовірність успішного наземного наступу Росії на Харків є дуже низькою, якщо Україна швидко отримає поновлену військову допомогу від США.

Українські офіційні особи раніше обговорювали можливість того, що окупанти можуть розпочати наземну операцію проти Харкова пізніше цього літа.

Однак аналітики ISW оцінюють, що рашистам не вистачить сил, необхідних для захоплення міста, допоки українські військові будуть адекватно забезпечені.

Ключові висновки ISW за 22 квітня:

кремль проводить скоординовану повітряну та інформаційну операцію з метою знищення Харкова, для того, щоб переконати українців тікати і внутрішньо перемістити мільйони українців напередодні можливої майбутньої наступальної операції росії проти міста або інших регіонів України.

Рупори кремля використовують занепокоєння щодо майбутньої наступальної операції росії проти Харкова, щоб провести скоординовану інформаційну операцію, яка, ймовірно, має на меті посіяти паніку серед українців. За оцінками ISW, ймовірність успішного наземного наступу росії на Харків є дуже низькою, якщо Україна швидко отримає поновлену військову допомогу від США.

Окупанти посилюють ударні та інформаційні операції проти українців у Харкові, щоб скористатися обмеженими можливостями української протиповітряної оборони та посиленням напруженості в Україні у відносно короткий проміжок часу до прибуття військової допомоги від США у прифронтові райони.

Рашисти, схоже, мають на меті здійснити широке проникнення вглиб українських позицій на північний захід від Авдіївки (Донецька область), але їхня здатність зробити це, швидше за все, буде притуплена прибуттям американської та іншої західної допомоги на лінію фронту.

22 квітня The Wall Street Journal (WSJ) повідомила, що Фінляндія вживає конкретних кроків, щоб захистити себе від російських гібридних операцій із використанням зброї створених росією міграційних криз на російсько-фінському кордоні.

кремль, схоже, підкреслює свої відносини з Азербайджаном, применшуючи погіршення російсько-вірменських відносин після того, як росія не змогла запобігти втраті Вірменією Нагірного Карабаху у вересні 2023 року.

Окупанти просунулися вперед поблизу Часового Яру, Авдіївки та Донецька, а також у прикордонній зоні Донецької та Запорізької областей.

російська державна волонтерська безпілотна ініціатива “Судоплатов” оснащує російських військових, які діють на Бахмутському напрямку, дешевими та бракованими безпілотниками.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *