“Атакована церквою”. Секстремістки Femen показали груди Папі Римському (+відео)

Секстремістська організація Femen провела чергову провокативну акцію – на цей раз у Ватикані перед різдвяною службою, яку вів Папа Римський Франциск. Дві дівчини оголили груди у центрі скульптурної композиції, яка зображує народження Ісуса у Віфлеємі. На їхніх грудях було написано: “Атакована церквою”.

Щойно дівчата почали вигукувати гасла проти заборони абортів, до них кинулася група поліцейських. Секстремістки успішно оборонялися близько хвилини, однак потім їх зняли з арт-об’єкта.

На своїй сторінці у Фейсбуку Femen пояснюють, що дівчата уособлюють Діву Марію, яка виступає “проти патріархальних релігійних інститутів і їхньої багатовікової практики насильства і гноблення жінок”.

“У різдвяну ніч, на сцені Ватикану, Пресвята Діва Марія порушила своє мовчання, приєднавшись до міжнародної кампанії #metoo, яка сколихнула світ у 2017 році”, – йдеться в повідомленні.

Femen виступає проти всіх форм насильства проти жінок з боку Католицької церкви. Зокрема засуджує, що аборти досі поза законом у 20 країнах світу.

“Діва Марія нагадує нам, що ми більше не живемо в архаїчні часи, а жінка є повноправним власником свого тіла. Діва Марія виступає проти гомофобії у Католицькій церкві і закликає Ватикан змінити своє вороже ставлення до ЛГБТ-спільноти. Також вона звертається до французького уряду із закликом не піддаватися тиску релігійних організацій і стримати свою обіцянку легалізувати шлюби секс-меншин”, – йдеться у заяві жіночої організації.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − two =