У Криму Путін зустрічався зі своїм кумом Медведчуком – РБК

Під час візиту до анексованого Криму президент Росії Володимир Путін провів закриті переговори зі спецпредставником України з гуманітарних питань у тристоронній контактній групі з урегулювання конфлікту на Донбасі Віктором Медведчуком. Бесіда відбулася пізно ввечері в п’ятницю, 18 серпня. Про це повідомляє російський РБК, посилаючись на два поінформовані джерела з оточення Медведчука.

Ще два джерела РБК, близькі до Кремля, підтвердили, що під час вояжу Путіна на анексований півострів Медведчук був у Криму, і останні два роки Путін регулярно зустрічається з ним під час відвідин Криму.

РБК повідомляє, що Путін і Медведчук говорили про українську політику, виконання мінських угод і обмін полоненими.

Прес-служби Кремля і Медведчука факт переговорів не коментують.

Варто сказати, що дочка Медведчука – хрещениця Путіна, яку він хрестив у 2004 році в Казанському соборі Санкт-Петербурга. У 2012 році Путін відвідав хрещеницю та її батьків у їхньому маєтку на березі моря біля Ялти.

Нагадаємо, що в 2002-2005 роках Медведчук очолював Адміністрацію президента України Леоніда Кучми, до цього обіймав посаду першого віце-спікера Ради. Його рух “Український вибір” вважають проросійським, оскільки виступає за приєднання України до Митного союзу і федералізацію країни.

У 2014 році Медведчук став спецпредставником України з гуманітарних питань у тристоронній контактній групі з урегулювання конфлікту в Донбасі. Зокрема, він займався обміном полоненими. Щоправда, на цій царині він не відзначився успіхами. За його участі в травні 2016 року звільнили і передали Україні льотчицю Надію Савченко, яку в Росії судили за причетність до вбивства двох російських журналістів.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 4 =